Loading
Loading

MAXI-COSI Autosedačka MiloFix (0-18 kg) – Nomad Blue 2019

MAXI-COSI Autosedačka MiloFix (0-18 kg) – Nomad Blue 2019

Varianty

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 7 019,00 Kč 7 799,00 Kč

Kód: F043687 , Dodavatelský kód: 8536243130 , EAN: 3220660269136 , Značka: Maxi-Cosi

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

MAXI-COSI Autosedačka MiloFix (0-18 kg) – Nomad Blue 2019

Autosedačka Maxi-Cosi MiloFix 2 v 1 patří do kategorie konvertibilních isofixových autosedaček, které lze použít od narození do přibližně 4 let věku dítěte.

Od narození do cca 15–18 měsíců se autosedačka používá proti směru jízdy, následně lze použít po směru jízdy. Autosedačku drží pevně na místě isofixové kotvící body. O uchycení dítěte se postarají 5 bodové bezpečnostní pásy. Bezpečnost Vám zajistí systém boční ochrany pro případ bočního nárazu.

Autosedačka Maxi-Cosi MiloFix má** jednoduché nastavení výšky opěrky hlavy a ramenních pásů**. Pohybem vzhůru se nejen posouvá opěrka hlavy, ale též výška ramenních pásů. Autosedačka disponuje jednou polohou na sezení a jednou polohou na ležení. Široká sedačka s měkým polostrováním poskytuje dostatek pohodlí pro dítě. Při umístění dítěte do autosedačky přijdou vhod praktické úchytky na pásy, které vám uvolní prostor autosedačky. Díky otočné základně autosedačky MiloFix ji snadno změníte z autosedačky proti směru jízdy na autosedačku po směru jízdy.

Autosedačka se do automobilu instaluje pomocí systému IsoFix. Dva kotvící body se zasunou do isofixových ok automobilu a třetí kotvící bod pak představuje tzv. Top Tether pás. Barevné indikátory na autosedačce potvrzují správnou instalaci.

Rozměr balení a specifikace:

  • Norma EU: ECE R44/04
  • Váha: 11,1 kg
  • Šířka sedu: 43 cm K33
  • Délka opěrky zad: 49 cm
  • Upevnění pomocí externí základny: Ne
  • Upevnění pomocí 3 bodového pásu: Ne
  • Upevnění pomocí systému IsoFix: Ano
  • Umístění autosedačky: Proti nebo po směru jízdy
  • Doživotní záruka

VÝMĚNA AUTOSEDAČEK A DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Stali jste se se svým dítětem účastníky dopravní nehody? Autonehoda je strašný zážitek, a pokud k ní došlo, doufáme, že nikdo nebyl zraněn. Více informací jak vyměnit autosedačku získáte zde. Využijte doživotní záruku na kočárky, autosedačky a hluboké korby.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader