MAXI-COSI CabrioFix Autosedačka - Earth Brown

MAXI-COSI CabrioFix Autosedačka - Earth Brown Akce

MAXI-COSI CabrioFix Autosedačka - Earth Brown

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 3 890,00 Kč
Akční cena: 3 419,00 Kč

Kód: F005827 , EAN: 8712930094876

Maxi-Cosi CabrioFix autosedačka Earth Brown

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Nejlepší autosedačka dle testů ADAC.

Bezpečnost:

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je určena pro děti od 0 do 13kg (skupina 0+). Tato autosedačka pro nejmenší děti je vybavena zvýšenou ochranou při bočním nárazu. Z dalších bezpečnostních prvků jmenujme možnost instalace pomocí systému IsoFix. K uchycení pomocí systému IsoFix je nutné zakoupit základnu Maxi-Cosi EasyFix nebo FamilyFix. V kombinaci se základnou patří Maxi-Cosi CabrioFix mezi nejbezpečnější autosedačky na trhu. Jako první na světě získala v nezávislých testech společnosti ADAC pět hvězdiček.

Norma EU: ECE R44/04

Testy ADAC: 5 hvězdiček

Komfort:

Maxi-Cosi CabrioFix je extra prostorná autosedačka vybavená regulátorem úhlu sezení. Tuto výplň lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit prostor pro větší dítě. Malým dětem jistě přijde vhod i výplň na hlavičku zabraňující volnému naklánění hlavičky malých dětí. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky. Je tak vždy při ruce a neztratí se. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi CabrioFix je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát.

Kombinace s kočárky:

Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky:

  • iCandy
  • Mima
  • Maxi-Cosi
  • Quinny
  • Bébé Confort
  • Mutsy
  • Bugaboo
  • Stokke

Upevnění do automobilu:

Autosedačka může být uchycena do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostího pásu, systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi EasyFix nebo FamilyFix) či 3 bodového pásu se základnou Maxi-Cosi EasyBase.

Obsah balení:

Autosedačka s potahem, výplní na hlavičku a polstrováním pásů

Návod v českém jazyce + záruční list (může být součástí návodu)

Váha: 3.25 kg

Šířka sedu: 29 cm

Délka opěrky zad: 50 cm

Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka

Pro věk:

0–3 měsíce, 3–6 měsíce, 6–12 měsíců

Barva: hnědá

Isofix: Ano

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader