MAXI-COSI FamilyFix základna černá

MAXI-COSI FamilyFix základna černá Akce Dárek

MAXI-COSI FamilyFix základna černá

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 4 995,00 Kč
Akční cena: 4 690,00 Kč

Kód: F002160 , EAN: 8712930041313

MAXI COSI FamilyFix základna černá

Základna pro uchycení autosedaček Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. V kombinaci se základnou FamilyFix se autosedačky poutají pomocí systému IsoFix. Základnu FamilyFix lze použít pro uchycení obou autosedaček Maxi-Cosi Pebble i Pearl.

Pomocí základny Maxi-Cosi FamilyFix lze připoutat snadno a bezpečně autosedačky Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. Základna je vybavena elektronickou kontrolou spárvné instalace a v případě špatného uchycení vás světelně a zvukově upozorní. Základna je vybavena podpůrnou nohou, která zabraňuije v případě nehody „zaboření“ autosedačky do sedadla. Díky podpůrné noze je základna i autosedačka ještě více stabilní.

Základna slouží pro instalaci jak autosedačky Maxi-Cosi Pebble, tak i autosedačky Maxi-Cosi Pearl. Díky tomu získáte dlouhotrvající hodnotu a možnost používat ji po dobu více jak čtyř let.

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se do automobilu instaluje pomocí systému IsoFix. V případě, že systém IsoFix není k dispozici nelze tuto základnu použít. Na základnu lze v současné době nacvaknout následující autosedačky:

  • Maxi-Cosi Pebble (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi CabrioFix (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi Pearl (9–18 kg)

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se vyrábí pouze v černé barvě.

Rozměr balení a specifikace:

  • Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka
  • Pro věk: 0–3 měsíce, 3–6 měsíce, 6–12 měsíců, 1–3 roky, 3+ roky
  • Barva: černá

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader