MAXI-COSI FamilyFix základna černá

MAXI-COSI FamilyFix základna černá

MAXI-COSI FamilyFix základna černá

Vracíme 5 % nazpět

do 3 týdnů

cena: 4 995,00 Kč

Kód: F002160 , EAN: 8712930041313

MAXI COSI FamilyFix základna černá

Základna pro uchycení autosedaček Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. V kombinaci se základnou FamilyFix se autosedačky poutají pomocí systému IsoFix. Základnu FamilyFix lze použít pro uchycení obou autosedaček Maxi-Cosi Pebble i Pearl.

Pomocí základny Maxi-Cosi FamilyFix lze připoutat snadno a bezpečně autosedačky Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. Základna je vybavena elektronickou kontrolou spárvné instalace a v případě špatného uchycení vás světelně a zvukově upozorní. Základna je vybavena podpůrnou nohou, která zabraňuije v případě nehody „zaboření“ autosedačky do sedadla. Díky podpůrné noze je základna i autosedačka ještě více stabilní.

Základna slouží pro instalaci jak autosedačky Maxi-Cosi Pebble, tak i autosedačky Maxi-Cosi Pearl. Díky tomu získáte dlouhotrvající hodnotu a možnost používat ji po dobu více jak čtyř let.

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se do automobilu instaluje pomocí systému IsoFix. V případě, že systém IsoFix není k dispozici nelze tuto základnu použít. Na základnu lze v současné době nacvaknout následující autosedačky:

  • Maxi-Cosi Pebble (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi CabrioFix (0–13 kg)
  • Maxi-Cosi Pearl (9–18 kg)

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se vyrábí pouze v černé barvě.

Rozměr balení a specifikace:

  • Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka
  • Pro věk: 0–3 měsíce, 3–6 měsíce, 6–12 měsíců, 1–3 roky, 3+ roky
  • Barva: černá
Anonymní uživatel

ze začátku jsme trochu bojovali s vyndaváním sedačky, šlo to pěkně ztuha, ale pak jsme zjistili, že to děláme celou dobu blbě :-D stačí jen odjistit a naklonit sedačku dopředu a je to venku.. přendav

snadná manipulace s autosedačkou, odpadá zdržování s pásem.. jen zacvaknout a jede se..
cena - je to docela drahá sranda, ale bezpečnější než pás zpočátku jsem si myslela, že výhoda je, že na to jde druhá autosedačka Maxi Cosi Pearl, ale pak jsem zjistila, že tahle sedačka jde použít jen

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader