Loading
Loading

MAXI-COSI Mica i-Size (0-18 kg) Authentic Grey 2020 – autosedačka

MAXI-COSI Mica i-Size (0-18 kg) Authentic Grey 2020 – autosedačka

Varianty

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 11 499,00 Kč 11 599,00 Kč

Kód: F111343 , Dodavatelský kód: 8511510110 , EAN: 8712930162674 , Značka: Maxi-Cosi

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

MAXI-COSI Mica i-Size (0-18 kg) Authentic Grey 2020 – autosedačka

Umístění vašeho maličkého do autosedačky nebylo nikdy jednodušší díky možnosti otáčení Maxi-Cosi Mica o 360 °. Instalace s ISOFIX pro snadné připoutání a v souladu s bezpečnostními standardy i-Size.

  • protisměrná autosedačka od narození do 4 let
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy i-size
  • technologie G-CELL pro maximální ochranu vašeho dítěte v případě bočního nárazu

Pohodlně otáčejte.....:

Díky této otočné autosedačce je každý výlet bezproblémový pro rodiče i děti. Mica může být polohována v jakékoli 360 ° poloze, takže je vaše dítě vždy v pohodlí. Může být použita od narození až do 4 let díky měkké novorozenecké vložce. Pro optimální klid je vybavena Mica bezpečností i-Size – nejnovější i nejvyšší bezpečnostní standard a špičkovou technologií G-CELL proti bočnímu nárazu.

Instalace:

Otočná autosedačka Mica nabízí snadnou instalaci ISOFIX a pohodlná opěrná noha poskytuje stabilitu i v případě, že vaše dítě nesedí v autosedačce. Zkontrolujte správnou instalaci v uživatelské příručce Maxi-Cosi Mica.

Maxi-Cosi Mica má vizuální indikátory, které vás upozorní, když je sedačka správně připevněna k ukotvovacím bodům ISOFIX ve vašem vozidle. Při správném zajištění může autosedačka zůstat v autě. Připravte se na cesty. Jediné, co musíte udělat, je umístit dítě a správně upevnit bezpečnostní pás.

Bezpečnost:

S pomocí Maxi-Cosi bylo z porodnice odvezeno přes 50 milionů dětí. Jako přední odborník na dětskou mobilitu je bezpečnost vašeho dítěte jejich nejvyšší prioritou. Maxi-Cosi intuitivní a inovativní autosedačky bezpečně chrání vaše dítě a pomáhají vás jako rodinu šťastně přivést do budoucnosti. Výsledky externího nárazového testu pro dynamickou bezpečnost a snadné použití doporučují autosedačky Maxi-Cosi.

Maxi-Cosi rotační autosedačka Mica je navržena nejen pro pohodlí rodičů, ale je vybavena také inovační bezpečnostní technologií: G-CELL. Tato technologie pohlcuje nárazy a chrání vaše dítě před zraněním při bočním nárazu. Kromě toho Maxi-Cosi Mica také splňuje nejnovější a nejvyšší bezpečnostní standardy i-Size a vaše dítě do 4 let může cestovat snadno proti směru jízdy.

Pohodlně otáčejte:

Díky nejvyšší úrovni pohodlí promění Maxi-Cosi Mica každou cestu. Umožňuje vám umístit své dítě pohodlně pomocí komfortní podložky. Autosedačka také ulevuje vašim zádům díky snadnému otáčení o 360 ° jedním kliknutím. Viditelnost pětibodového pásu je ideální, takže je zaručena správná instalace!

Mica může být použita přímo od narození díky pohodlné novorozenecké vložce. Jak vaše dítě roste, zůstane v pohodlí díky poloze na spaní, opěrce hlavy s paměťovou pěnou a vestavěné zadní ventilaci. Skvělé a pohodlné výlety do 4 let!

Na cestách může vaše dítě trpět nevolností, občerstvení a nápoje nemusí vždy skončit tam, kde mají být. Bez ohledu na to, co se stane, potah autosedačky Maxi-Cosi lze snadno sejmout a vyprat v pračce.

Technické parametry:

  • rozměry: 45 × 70 × 47–55 (Š X D X V)
  • hmotnost: 14,9 kg (včetně báze)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader