MAXI-COSI Mura 3 kolový kočárek – Robin Red

MAXI-COSI Mura 3 kolový kočárek – Robin Red

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F004714 , EAN: 8712930089643

MAXI-COSI Mura 3 kolový kočárek – Robin Red

Maxi Cosi Mura 3 kolový kočárek Robin Red

Popis:

Elegantní kočárek Maxi-Cosi Mura Plus nabízí pohodlný a flexibilní cestovní systém pro dítě od narození až do cca 3,5 roku (do 15 kg). Vše, co potřebujete na krátkou procházku ve městě i na celodenní pobyt venku, naleznete právě v Maxi-Cosi Mura Plus.

Vlastnosti:

Pohodlí dítěte zaručuje měkkce polstrovaný sedák se třemi polohami opěrky zad, nastavitelná opěrka nohou a odnímatelné madlo před dítě. Sedák je možno umístit po i proti směru jízdy. Sedák je vybaven 5-bodovými bezpečnostními pásy. Sluneční stříška i pláštěnka poskytují velmi dobrou ochranu za každého počasí. Díky pěnovým kolům nikdy nepíchnete. Na podvozek kočárku můžete umístit Maxi-Cosi autosedačku kategorie 0–13 kg i korbičku Maxi-Cosi pro děti od narození.

Uživatelské pohodlí:

Kočárek lze kombinovat s autosedačkami Maxi-Cosi CabrioFix, Pebble, Pebble Plus nebo Citi SPS a s korbičkou či skládací korbičkou Maxi-Cosi. Součástí kočárku jsou adaptéry pro připevnění autosedačky Maxi-Cosi a korbičky Maxi-Cosi. Kočárek má velký nákupní košík, držák na slunečník, sluneční stříšku a pláštěnku. Rukojeť kočárku je výškově nastavitelná pro pohodlné držení. Kočárek se snadno skládá a rozkládá. Otočná přední kola nabízí možnost aretace. Ke kočárku je možné dokoupit množství ladících doplňků (slunečník, fusak, multifunkční přebalovací tašku).

Hmotnost včetně sedáku: 15,5 kg

Rozměry:

Š 65 x H 95–103 x V 100–106 cm

Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka

Pro věk: 0–3 měsíce, 3–6 měsíce, 6–12 měsíců, 1–3 roky, 3+ roky

Pro kolik dětí: pro jedno dítě

Počet koleček: 3 kolečka

Ruční brzda: Ne

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader