MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

do 1-2 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F004764 , EAN: 8712930098348

MAXI-COSI Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

Maxi Cosi Rodi AirProtect autosedačka Digital Rain

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect je vybavena unikátní technologií pro ochranu v případě bočního nárazu. Technologii AirProtect používá jako první autosedačka v Evropě. Kromě jiného též disponuje jedinečnou polohou pro relaxaci během jízdy.

Bezpečnost:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect je určena pro děti od 15 do 36 kilogramů což odpovídá cca 3,5 až 12 let věku. Je vybavena unikátní technologií AirProtect. Tato technologie byla vyvinuta společností Dorel USA ve spolupráci s univerzitou Kettering University. V čem spočívá technologie AirProtect? Speciálně vyvinutá pěna je zabalena v perforovaném obalu. Tato hmota absorbuje postupným vyfukováním vzduchu energii vznikající v případě nárazu. Tím chrání oblast hlavy mnohem lépe, než jakékoliv jiné autosedačky. Vodiče pásů jsou u této autosedačky samozřejmostí. Pro ještě větší stabilitu v automobilu je autosedačka vybavena speciální kotevní úchytkou za opěrkou hlavy.

Norma EU ECE R44/04

Komfort:

Maxi-Cosi Rodi AirProtect vám dodá důvěru pro cestování autem s dítětem. Když se bude dítěti chtít spát, jednoduše změníte polohu ze sezení na spaní. Jak vaše dítě roste, roste s ním i autosedačka; do šířky i do výšky. Vše lze nastavit pomocí jediného pohybu jedné ruky. Ergonomický design poskytuje ideální oporu dětskému tělu. Potah lze zcela odejmout a vyprat. Autosedačka je velmi lehká a snano přenositelná z jednoho automobilu do druhého.

Upevnění do automobilu:

Autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect se instaluje pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu po směru jízdy.

Obsah balení:

Autosedačka s potahem a polstrováním pásů

Návod v českém jazyce + záruční list (může být součástí návodu)

Rozměr balení a specifikace:

Váha: 5.1 kg

Šířka sedu: 27 cm

Délka opěrky zad: 60 cm

Pro koho: pro holčičku

Pro věk: 3+ roky

Isofix: Ne

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader