MAXI-COSI Rodifix autosedačka Earth Brown

MAXI-COSI Rodifix autosedačka Earth Brown

do 1 měsíce
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F004781 , EAN: 3220660255740

MAXI-COSI Rodifix autosedačka Earth Brown

Maxi Cosi Rodifix autosedačka Earth Brown

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určena pro děti od 15 kg do 36 kg (od cca 3,5 roku do 12 let). Maximální ochranu dítěte zajišťuje upevnění do auta s využitím systému IsoFix a unikátní technologie ochrany hlavy AirProtect.

Bezpečnost:

Technologie AirProtect byla vyvinuta společností Dorel USA ve spolupráci s univerzitou Kettering University. Speciálně vyvinutá pěna v opěrce hlavy je zabalena v perforovaném obalu. Tato hmota absorbuje postupným vyfukováním vzduchu energii vznikající v případě nárazu.

Tím chrání oblast hlavy mnohem lépe, než jakékoliv jiné autosedačky. Autosedačku Maxi-Cosi RodiFix připevníte do auta s pomocí systému IsoFix. Dítě se poutá 3-bodovým bezpečnostním pásem. Autosedačka je vybavena kotevní úchytkou za opěrkou hlavy, která poskytuje dodatečnou fixaci autosedačky.

Komfort:

Maxi-Cosi RodiFix poskytuje maximální komfort dítěti i vám. Změna polohy ze sezení na spaní je otázkou malé chvilky. Autosedačka poskytuje dítěti přirozenou polohu na sezení i na spaní. Výškově nastavitelná opěrka hlavy zaručuje, že dítě bude mít hlavu vždy optimálně chráněnou a autosedačka roste s dítětem od cca 3,5 roku do 12 let. Spolu s výškou autosedačky upravíte i její šířku. Potah autosedačky lze sundat a prát (dle pracích symbolů).

Upevnění do automobilu:

K upevnění do automobilu se používá systém IsoFix. Dítě sedí po směru jízdy a poutá se 3-bodovým bezpečnostním pásem. Vodiče pásů zaručují rychlé a snadné připoutání dítěte.

Rozměr balení a specifikace:

Autosedačka pro děti od 15 do 36 kg (3,5–12 let).

Upevnění do automobilu pomocí systému IsoFix.

Unikátní technologie AirProtect.

Roste s dítětem do výšky i šířky.

Lze polohovat.

Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka

Pro věk: 3+ roky

Isofix: Ano

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader