Loading
Loading

MAXI-COSI Autosedačka Tinca i-Size (0-13 kg) - Essencial Graphit

MAXI-COSI Autosedačka Tinca i-Size (0-13 kg) - Essencial Graphit

Varianty

do 3 týdnů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 3 955,00 Kč 4 390,00 Kč

Kód: F111332 , Dodavatelský kód: 8558750120 , EAN: 8712930162858 , Značka: Maxi-Cosi

MAXI-COSI Autosedačka Tinca i-Size (0-13 kg) - Essencial Graphit

Dětská autosedačka Maxi-Cosi Tinca je vhodná pro děti od narození do 12 měsíců (0–13 kg, do 75 cm). Autosedačka je velmi lehká (3,2 kg) a snadno ji přenesete z auta. Díky doplňkovému polstrování a novorozenecké vložce je pro dítě maximálně pohodlná. Systém boční ochrany optimalizuje celkovou bezpečnost. Autosedačka je kompatibilní se základnou Maxi-Cosi Základna FamilyFix3. V kombinaci se základnou umožňuje rychlé a snadné připevnění autosedačky k základně díky technologii Click-and-Go.

Snadné použití: maximální úroveň pohodlí a bezpečnosti pro vaše dítě. Autosedačka je kompatibilní se všemi kočárky Maxi-Cosi a Quinny i s dalšími kočárky na trhu. Rychlé a snadné připevnění autosedačky k základně prostřednictvím technologie Click-and-Go, vhodná pro cestování v letadle. Jednoduché nastavení pásů dítěte – 2 výškově nastavitelné polohy spolu se základnou Maxi-Cosi 3WayFix a s autosedačkou Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size nebo Pearl Smart i-Size získáte řešení pro vaše dítě od narození až do 4 let

Bezpečnost: přeprava dítěte proti směru jízdy pro lepší ochranu hlavy a krku. Systém ISOFIX pro snadné a bezpečné připevnění autosedačky bez použití bezpečnostních pásů splňuje velmi přísné požadavky bezpečnostní normy i-Size (R129)

Bez základny Maxi-Cosi možné autosedačku připevnit pomocí 3bodového bezpečnostního pásu. Systém boční ochrany absorbuje energii vzniklou při nárazu a chrání tak vaše dítě při bočním nárazu interaktivním světelným a zvukovým upozorněním na základně FamilyFix3. Minimalizuje pravděpodobnost nesprávného připevnění autosedačky. 3bodový bezpečnostní pás umožňuje rychlé a bezpečné připoutání dítěte.

Pohodlí: součástí autosedačky je ergonomická opěrka hlavy a vyjímatelná komfortní vložka pro novorozence, stříška proti slunci zabudovaná v zadní části autosedačky chrání vaše dítě před sluncem. Potah autosedačky lze prát v pračce.

Specifikace:

  • hmotnost: 3,20 kg
  • rozměry: 57 × 66 × 44,5 cm

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader