Loading
Loading

MAXI-COSI Tinca i-Size (0-13 kg) Essencial Graphit 2020 – autosedačka

MAXI-COSI Tinca i-Size (0-13 kg) Essencial Graphit 2020 – autosedačka

Varianty

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 3 569,00 Kč 4 199,00 Kč

Kód: F111332 , Dodavatelský kód: 8558750120 , EAN: 8712930162858 , Značka: Maxi-Cosi

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

MAXI-COSI Tinca i-Size (0-13 kg) Essencial Graphit 2020 – autosedačka

S hmotností pouhých 3,2 kg je Tinca autosedačka, která byla navržena pro pohodlí dětí i rodičů. Kromě toho zaručuje bezpečné cestování autem kdykoli.

Ať už v autě, nebo na procházce, Tinca je pro každého. Tato lehká autosedačka se snadno přenáší do auta díky její nízké hmotnosti. I přesto je pohodlná a bezpečná pro vaše malé díky opěrce hlavy s polstrováním.

Instalace:

Maxi-Cosi Tinca lze instalovat do většiny aut, takže se nemusíte starat, pokud cestujete v různých autech. Vaše dítě bude v této autosedačce vždy v bezpečí a pohodlí. Tato lehká dětská autosedačka může být instalována pomocí bezpečnostních pásů nebo konektorů ISOFIX. Uživatelská příručka vás provede jednotlivými kroky instalace bezpečnostního pásu pro bezpečné uložení. Pro instalaci ISOFIX budete potřebovat správnou základnu. Připojte základnu ke konektorům ISOFIX ve voze a nechte ji nainstalovanou v autě. Pokaždé, když se potřebujete dostat dovnitř a ven z auta, autosedačka Tinca zapadne přímo na základnu pouhým kliknutím. Vizuální indikátory vás upozorní, kdy je vaše autosedačka správně připevněna a jste připraveni „jít“. Tinca lze nainstalovat pomocí Family Fix 2.

Bezpečnost:

Sedadlo kompatibilní s i-Size zajišťuje bezpečné cestování proti směru jízdy a poskytuje extra ochranu hlavy a krku dítěte. Novorozená vložka udržuje hlavu vašeho dítěte v bezpečí a pohodlí. Kromě toho má Tinca ochranu proti bočním nárazům. Tinca obsahuje vylepšený materiál pohlcující nárazy, který v případě nehody absorbuje při nárazu ještě větší sílu.

Jeden pro každého:

Ať už v autě, nebo na procházce, Tinca je autosedačka pro každého. Pro rodiče, protože jeho lehký design usnadňuje přenášení jejich maličkých do automobilu. A pro kojence díky novorozenecké vložce s polštářem na opěrku hlavy a velkým ochranným slunečním krytem proti UV záření. Tinca je kompatibilní s většinou kočárků Maxi-Cosi a může být snadno uvolněna díky tlačítkům Real Real Memory. Protože bude Tinca po každodenním používání s největší pravděpodobností špinavá, lze kryt autosedačky Maxi-Cosi snadno odstranit. Pro snadné čištění ze prát v pračce (30 stupňů).

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader