MAXI-COSI Tobi autosedačka Digital Black

MAXI-COSI Tobi autosedačka Digital Black

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F002141 , EAN: 8712930093053

MAXI-COSI Tobi autosedačka Digital Black

MAXI COSI Tobi autosedačka Digital Black

Popis:

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi je určena pro děti od 9 do 18 kg (cca od 9 měsíců do 4 let). Je navržená dle nejnovějších technologií a nabízí funkce, které usnadní a zpříjemní každodenní cestování. Díky vyšší poloze sedáku má dítě lepší výhled z okna, aby mu neuniklo nic, co se venku děje a co stojí za to sledovat. Když přijde čas na odpočinek, sedačku velmi snadno sklopíte do pozice na spaní.

Bezpečnost

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi se do automobilu instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu. Systém upínání automobilového pásu je řešen intuitivně a jednoduše a je zárukou pevného a stabilního uchycení v automobilu. Maxi-Cosi Tobi nabízí vysokou ochranu při čelním i bočním nárazu. Polstrování bezpečnostních pásů má na spodní straně speciální protiskluzový povrch, aby pásy neklouzaly po oblečení dítěte.

Norma EU: ECE R44/04

Testy ADAC: 4 hvězdičky

Komfort

Celkem 5 různých pozic od sezení po ležení nabízí dítěti maximální pohodlí a umožňuje i velmi pohodlné spaní. Autosedačka Maxi-Cosi Tobi roste s Vaším dítětem; výšku ramenním pásů a opěrky hlavičky lze nastavit jediným pohybem ruky, opěrka hlavičky nabízí celkem 7 výškových pozic. Unikátní systém rozepínání 5-bodového pásu vám zaručí, že pásy nebudou při manipulaci s dítětem překážet. Barevný indikátor správného utažení pásu přispívá k vaší jistotě, že je dítě v autosedačce připoutáno správně. Měkce polstrovaný potah lze zcela odejmout a vyprat.

Upevnění do automobilu

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi se instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu auta po směru jízdy.

Rozměr balení a specifikace:

  • Hmotnost: 8.8 kg
  • Šířka sedu: 29 cm
  • Délka opěrky zad: 59 cm
  • Pro koho: pro holčičku, pro chlapečka
  • Pro věk: 6–12 měsíců, 1–3 roky
  • Barva: černá
  • Isofix: Ne

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader