MAXIDERMA balzám na paty a chodidla 56g

MAXIDERMA balzám na paty a chodidla 56g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: maxider36933 , EAN: 5060271010141

MAXIDERMA balzám na paty a chodidla 56g

Maxiderma balzám na paty a chodidla 56g

Popis:

K hydrataci suchých, drsných a popraskaných pat a chodidel.

Obsahuje ureu v koncentraci 25 %.

Maxiderma Balzám na paty a chodidla Maxiderma je přípravek s klinicky účinným složením k hydrataci suchých, drsných a popraskaných pat a chodidel. Obsahuje ureu v koncentraci 25 %, která má lékařsky prokázané zvlhčující účinky, pomáhá zvyšovat schopnost vázat vodu v rohovité vrstvě kůže a odlučovat odumřelé buňky kůže.

UREA je přírodní hydratující prostředek. Napodobuje přirozené procesy pokožky tím, že snižuje ztráty tekutin v pokožce, urychluje odstraňování odumřelých vrstev pokožky a také rychluje obnovu kožních buněk a napomáhá regeneraci kůže. V důsledku čeho obnovuje schopnost kůže vázat vodu. Viditelné výsledky již po 3 dnech. Vhodná také k péči o diabetickú nohu!

Návod k použití: Nohy umyjte a osušte. Naneste ráno a večer na drsná, ztvrdlá, vysušená chodidla, aby bylo nebezpečí jejich popraskání co nejmenší. Přípravek Maxiderma nanášejte dále i po zregenerování pokožky, aby byla kůže dobře zvlhčená a hebká. Upozornění: Doporučujeme používat jen u dospělých. Nenanášejte na poraněnou pokožku. Pokud během používání dojde k lokálnímu podráždění, přestaňte přípravek používat. Obsahuje 25% ureu, která přirozeným způsobem zvlhčuje kůži. Zamezte styku s očima. Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotách nižších než 30 °C. Obsahuje hypoalergenní vonné látky, které neobsahují alkohol.

Balení: 56 g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader