MAXIDERMA balzám na ruce 56g

MAXIDERMA balzám na ruce 56g

nedostupné
cena: 119,90 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: maxider36854 , EAN: 5011309703818

MAXIDERMA balzám na ruce 56g

Maxiderma balzám na ruce 56g

Popis:

Přípravek pro péči o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání.

Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papáji. Maxiderma je výživná péče o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání. Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papájí. Dermatologický balzám na ruce Maxiderma je přípravek pro péči o drsnou, velmi suchou pokožku a pokožku náchylnou k popraskání. Obsahuje přirozeně zvlhčující olivový olej a 10 % urey v kombinaci se šťávou z papáji.

UREA je přírodní hydratující prostředek. Napodobuje přirozené procesy pokožky tím, že snižuje ztráty tekutin v pokožce, urychluje odstraňování odumřelých vrstev pokožky a také rychluje obnovu kožních buněk a napomáhá regeneraci kůže. V důsledku čeho obnovuje schopnost kůže vázat vodu.

Návod k použití: Používejte dvakrát nebo třikrát denně. Přípravek Maxiderma nanášejte dále i po zregenerování pokožky, aby byla kůže dobře zvlhčená a hebká.

Upozornění: Pro dospělé a děti od 12 let. Nenanášejte na poraněnou pokožku. Pokud během používání dojde k lokálnímu podráždění nebo vzniku vyrážky, přestaňte přípravek používat. Obsahuje 10% ureu, která přirozeným způsobem zvlhčuje kůži. Zamezte styku s očima. Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotách nižších než 30 °C. Neobsahuje parabeny.

Balení: 56 g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader