Feedo.czDárek k MDŽ: Dny dopravy ZDARMA. Přejít do obchodu »

MDŽ

MDŽ je ze západu

Oslavy Mezinárodního dne žen pochází z Ameriky. 8. března 1908 protestovaly americké švadleny za zlepšení jejich pracovních podmínek, za volební práva pro ženy, zrušení práce dětí nebo zkrácení pracovní doby. Oslavou MDŽ dáváme najevo podporu boji žen za svá práva po celém světě.

Proč červený karafiát?

Karafiát jako symbol socialistických oslav MDŽ dnes není moc v oblibě. Přičemž karafiáty jsou lidstvu známy již 2000 let. V květomluvě karafiátem říkáme “Roznítila si mou lásku.”, ale vše záleží na barvě. Bílý je touha po lásce, červený znamená obdiv, ale žlutý zklamání. Pokud karafiát voní, jedná se o čisté přátelství. Karafiát, který nevoní vyjadřuje jen krásu zevnějšku.

Kde slaví MDŽ?

Mezinárodní den žen byl oficiálně uznán OSN v roce 1975. MDŽ je ve státech EU již tradičním svátkem oslav všech matek, dcer, sester a babiček. Ale MDŽ se slaví také v USA, Rusku, Afghánistánu a dalších 25 zemích světa. V některých státech jako třeba Čína, Nepál nebo Madagaskar je 8. března oficiálním svátkem jen pro ženy.

Dny dopravy ZDARMA

Proletáři z nejlepších e-shopů se spojili a jako dárek k MDŽ pro vás připravili DNY DOPRAVY ZDARMA. Nakupujte 7. a 8. března a ušetřete za poštovné! Jsme obhájcem pokroku a míru po celém světě! S námi na věčné časy a nikdy jinak!

Karafiáty pro všechny!

K MDŽ karafiáty prostě patří. Naše karafiáty síce nevoní, ale zato vám nikdy neuvadnou. A nebojte my známe i vaší vnitřní krásu! Vyberte si z mnoha nabídek, které naše soudružky připravily pro vás i vašeho malého pionýra!

Milé ženy, vážené maminky!

Moc si vážíme, že jste s námi. Jsme moc rádi, že vám můžeme pomáhat a dělat radost, proto je pro nás tenhle svátek tak výjimečný. Právě pro to jsme pro vás připravili tenhle dárek v podobě Dnů poštovného zdarma! Tak si to užijte, a všecho nejlepší!

Feedo tým

Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Karaffa
Doprava zdarma
Přejít do obchodu »

stačí vybrat zboží, poštovné zdarma dostanete automaticky

Ajax loader