MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

nedostupné
Běžná cena: 359,00 Kč
Akční cena: 309,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F019068 , EAN: 065541804647

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

Popis:

Užij si spoustu hrdinské zábavy s hasičským autem Freddym od Mega Bloks First Builders. Staň se hasičem a pomáhej všude, kde se dá.

Pospíchej k nehodě, zdvihni žebřík hasičského vozu a zachraň koťátka na střeše, nebo uhas dům v plamenech. Uvnitř auta máš spoustu místa na kostičky, ze kterých můžeš stavět vysoké věže, mosty či domečky. Postav je a pak je rozboř – nic nesmí stát v cestě tvojí záchranné misi!

V balení najdeš také postavičku hasičem, který akorát pasuje do sedačky Freddyho, ale i na žebřík! Herní set obsahuje hasičské auto, figurku hasiče a 6 First Builders kostiček.

Rozměry a specifikace:

Hračka se dá kombinovat se všemi sadami First Builders a je vhodná pro děti od 1 do 5 let.

O značce:

Značka MEGA Bloks patří do portfolia značek firmy MEGA Brands Inc. což je důvěryhodný globální lídr v designu, výrobě a distribuci stavebnic a dalších hraček pro děti. Hračky pod touto značkou se vyznačují inovací, vzdělávací hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymem pro kvalitní, odolný a cenově dostupný stavebnicový systém pro děti všech věkových kategorií.

Stavebnice MEGA Bloks pro nejmenší děti jsou navrženy speciálně pro malé ruce tak, aby se s dílky stavebnice snadno manipulovalo. Speciální textury a další zajímavé detaily, pomáhají dětem s jistotou postavit světy tak velké jako je jejich představivost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader