MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F019068 , EAN: 065541804647

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

MEGA BLOKS FB Hasičský vůz Freddy

Popis:

Užij si spoustu hrdinské zábavy s hasičským autem Freddym od Mega Bloks First Builders. Staň se hasičem a pomáhej všude, kde se dá.

Pospíchej k nehodě, zdvihni žebřík hasičského vozu a zachraň koťátka na střeše, nebo uhas dům v plamenech. Uvnitř auta máš spoustu místa na kostičky, ze kterých můžeš stavět vysoké věže, mosty či domečky. Postav je a pak je rozboř – nic nesmí stát v cestě tvojí záchranné misi!

V balení najdeš také postavičku hasičem, který akorát pasuje do sedačky Freddyho, ale i na žebřík! Herní set obsahuje hasičské auto, figurku hasiče a 6 First Builders kostiček.

Rozměry a specifikace:

Hračka se dá kombinovat se všemi sadami First Builders a je vhodná pro děti od 1 do 5 let.

O značce:

Značka MEGA Bloks patří do portfolia značek firmy MEGA Brands Inc. což je důvěryhodný globální lídr v designu, výrobě a distribuci stavebnic a dalších hraček pro děti. Hračky pod touto značkou se vyznačují inovací, vzdělávací hodnotou a kvalitou.

MEGA Bloks je synonymem pro kvalitní, odolný a cenově dostupný stavebnicový systém pro děti všech věkových kategorií.

Stavebnice MEGA Bloks pro nejmenší děti jsou navrženy speciálně pro malé ruce tak, aby se s dílky stavebnice snadno manipulovalo. Speciální textury a další zajímavé detaily, pomáhají dětem s jistotou postavit světy tak velké jako je jejich představivost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader