MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážní olej na hráz 100 ml

MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážní olej na hráz 100 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F011873 , EAN: 7290014952447

MOMMY CARE Maternity Flexible - Masážní olej na hráz 100 ml

MOMMY CARE Maternity Flexible – Masážní olej na hráz 100 ml

Popis:

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Výzkumy ukazují, že s použitím perineálních masážních technik za posledních týdnů před narozením může významně snížit riziko natržení hráze během porodu.

Mandlový olej je ideální mazivo pro perineální masáže, protože se okamžitě nevstřebá do kůže. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po sprchování, kdy je tkáň uvolněna. Olej pokožku dostatečně zvláční a zajistí její pružnost a odolnost vůči poranění. Důsledná příprava zvyšuje šanci na přirozený porod bez nutnosti nástřihu hráze.

Flexible masážní olej na hráz je vyroben ze 100% čistého a ekologicky sladkého mandlového oleje, který Vám poskytne perfektní přípravu. Neobsahuje žádné přísady ani konzervační látky a má přirozeně jemnou a lehkou vůni pro těhotné ženy.

Jak správně použít:

Při masáži hráze je důležité, abychom perineum, tedy oblast mezi konečníkem a poševním vchodem, masírovali nejen zevně, nýbrž i zevnitř. Masáže tedy provádíme i v oblasti vchodu poševního – to je oblast, která je při porodu nejvíc zatěžována. Žena při masáži zavede svůj palec asi 2 cm do pochvy a tuto oblast jemně roztahuje směrem ke konečníku. Současně prsty masíruje oblast hráze zevně.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader