MUSHIE Skládací věž - hračka 3v1 sada 8 ks - retro

Kód výrobku: F135888 Dodavatelský kód: MSHSC0564

Běžná cena

370 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

MUSHIE Skládací věž - hračka 3v1 sada 8 ks - retro

Značka:

Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější. Mushie – prémiová designová značka pro nejmenší.

Mushie skládací stohovací věž je zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost. Stohování předmětů dětem pomáhá rozvíjet představivost, prostorové vnímání, logické myšlení a hlavně jemnou motoriku zábavnou formou. Kombinace jemných barev působí pozitivně na vizuální vnímání dítěte. Pojďte se s vaším děťátkem vydat na dobrodružství, které ho čeká při skládání a budování dánské kruhové věže Rundetaarn.

Při hře se skládacími pohárky se fantazii meze nekladou. Dají se použít i jako formičky do písku nebo hračka do vody díky různým otvorem pro protékaní vody.

Vlastnosti:

  • Skládání/stohování hraček pomáhá rozvíjet motoriku a myšlení dětí.
  • Základní dovednosti získané při stohování hraček se stávají základem pro složitější úlohy.
  • Inspirováno kruhovou věží Rundetaarn v Kodani.
  • Vyrobeno z polypropylenu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů, či jiných škodlivin.
  • 100% recyklovatelné.

Vhodné od narození. Navrženo a vyrobeno v Dánsku. Sada obsahuje 8 pohárků. Rozměry: výška věže 30 cm, průměr největšího pohárku 8,5 cm.

Značka:
Mushie
Věk
od narození
Materiál
plast