Loading
Loading
ve spolupráci s přispívá na děti v pěstounské péči. Přispět můžete i Vy.

1. Finančním příspěvkem:

10 Kč
20 Kč
30 Kč

2. nákupem výrobků Teribear:

PROHLÉDNOUT VÝROBKY >>


Můžete však také pomoci dobrovolným příspěvkem 10 Kč, 20 Kč nebo 30 Kč ve druhém kroku Vaší objednávky. Za veškeré příspěvky Vám jménem všech dětí děkujeme! Rozdávejme společně radost dětem!


A jaký je aktuální příběh?

DUŠAN


Dušan se narodil v roce 1999 v Olomouci. Jeho život nezačal nejlépe. Rodiče se o něj neuměli starat. Byl proto umístěn do kojeneckého ústavu a později do dětského domova. V sedmi letech se dostal se svým bratrem do poručnické péče, kde vyrůstá dodnes.

Dušan se již čtvrtým rokem věnuje vrcholově cyklistice, ve které je velmi úspěšný. Získal 25 pohárů a 38 medailí. Jeho největší úspěch je z roku 2014, kdy se stal mistrem České republiky madisonu. V roce 2015 byl vybrán na Evropské Olympijské hry v Tbilisi. Byl to velký zážitek porovnávat své síly s ostatními evropskými borci. Jezdí na závody po Rakousku, Německu, Francii a v České republice.

Jeho sport však vyžaduje nemalé finanční prostředky např. na soustředění 2× krát za rok, členské příspěvky, lékařské testy, opravu kola, součástky na kolo, noclehy v penzionech a hotelích na závodech, cyklistické oblečení atd. Dušan by tedy uvítal příspěvek ve výši 15 000 Kč na pokrytí těchto nákladů.

Děkujeme všem za podporu!

Ajax loader