NADRAIN FORTE pro větší objem a pevnost ňader 60 tablet

NADRAIN FORTE pro větší objem a pevnost ňader 60 tablet

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005917 , EAN: 8594059734792

NADRAIN FORTE pro větší objem a pevnost ňader 60 tablet

NadraIN FORTE pro větší objem a pevnost ňader 60 tablet

Popis:

Přírodní přípravek pro větší objem a pevnost poprsí

NadraIN FORTE je jedinečný doplněk stravy vyvinutý s využitím nejmodernějších technologií a poznatků pro zdraví a krásu ženského poprsí a těla.

NadraIN FORTE je přírodní, nehormonální doplněk stravy pro objem, pevnost a krásu prsou.

  • zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou,
  • pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu,
  • přispívá k udržení hladké, pružné, hydratované kůže prsou a dekoltu,
  • působí proti menopauzálnímu ochabnutí a zmenšení prsou,
  • omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

Silnější a účinnější složení přípravku NadraIN FORTE obsahuje přírodní látky, které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují zdraví a krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Nově je složení přípravku NadraIN FORTE posilněno o komplexy pro mladistvou kůži prsou a pro poprsí bez tukových polštářků.

Komplex ActiForm, který obsahuje izoflavony s flavony světlice, sóje a chmele, má příznivý vliv na zvětšení a udržení přirozeného tvaru a objemu prsou. Komplex ActiVolume, který obsaguje lignany s fytoekdysteroidy lnu a leuzey zvyšuje hustotu prsní tkáně a přispívá k větší pevnosti a plnosti prsou. Komplex ActiSkin s obsahem esenciální mastné kyseliny s izoflavony granátového jablka, světlice a pupalky udržuje kůži poprsí hydratovanou, hladkou, pružnou a zároveň omezuje tvorbu vrásek. Komplex ActiSlim s obsahem fytoekdysteroidů s izoflavony leuzey a světlice omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

Dávkování:

1 tobolka denně

Upozornění:

Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, dospívající dívky, těhotné a kojící ženy.

Složení:

olej ze semen světlice barvířské, extrakt z plodů sóje, extrakt ze šištic chmele, olej ze semen pupalky, olej ze semen granátového jablka, (1)olej ze semen lnu, extrakt z kořenů a natě leuzey,olej z plodů sóje tobolka: želatina, stabilizátor: glycerol, leštící látka: včelí vosk, stabilizátor: sojový lecitin, barvivo: přírodní karamelové barvivo, plnidlo: čištěná voda./

Fakta:

NadraIN má díky obsaženým přírodním látkám rostlinného původu velmi příznivý vliv na pevnost, plnost, tvar a objem prsou. Nejsilnější účinky látek obsažených v NadraIN jsou právě soustředěny na zpevnění a přirozené zvětšení prsou.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader