Loading
Loading

NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg) – jednorázové bio pleny

NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg) – jednorázové bio pleny

skladem
cena: 265,00 Kč
Cena za kus: 10,19 Kč

Kód: F022301 , EAN: 8052204610082 , Značka: Nappynat

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg) – jednorázové bio pleny

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky.

Kromě lepítek jsou plenky vyrobeny z biologicky odbouratelných zdrojů. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy, působí preventivně proti opruzeninám.

Plenky jsou vyrobeny výhradně z rostlinných materiálů, neobsahují žádné chemické látky. Vnější plášť je tvořen bio fólií z kukuřičného škrobu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu. Absorpční gel je rostlinného původu a díky tomu jsou plenky Nappynat zcela výjimečné.

Použité suroviny jsou certifikované jako biologicky rozložitelné z více než 90 %.

Každá jednotlivá surovina použitá pro výrobu plenek byla testována jako hypoalergenní – plenky Nappynat nezpůsobují žádné alergie ani jiné reakce při kontaktu s pokožkou.

Mají certifikaci „VEGAN OK“, tzn., že neobsahují živočišné složky nebo složky z nich odvozené. Neobsahují geneticky modifikované produkty (GMO).

Použitý materiál na vnitřní straně plenky je čistý, přírodní, antibakteriální a udržuje přirozenou rovnováhu pokožky bez potřeby krémů a jiných chemických látek. Plenky jsou perfektně prodyšné a brání zapaření.

Obal plenek je vyroben ze 100% biodegradabilních + PLA materiálů a je kompostovatelný, lze jej použít jako sáček na biologický odpad.

Země původu: Itálie.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader