NESTLÉ Beba AR proti ublinkávání (400 g) - kojenecké mléko

NESTLÉ Beba AR proti ublinkávání (400 g) - kojenecké mléko

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: nestle5127 , EAN: 7613033559136

NESTLÉ Beba AR proti ublinkávání (400 g) - kojenecké mléko

Nestlé Beba AR proti ublinkávání (400 g) – kojenecké mléko

Popis:

Ublinkávání (vytékání malého množství mléka z úst) je nejčastější u novorozenců a kojenců v prvním půlroce života. Příčinou je ještě nevyvinutý svěrač mezi žaludkem a jícnem (gastroezofageální svěrač). Jedná se o takzvaný gastroezofageální reflux. Svěrač se postupně vyvíjí a ublinkávání bude ubývat. Pro překlenutí této nepříjemné fáze u dětí vyvinulo Nestlé speciální mlíčko, které se v žaludku zahustí a tím zabrání, nebo alespoň zmírní ublinkávání.

Nestlé Beba A.R. je moderní funkční kojenecká výživa určená pro výživu často ublinkávajících kojenců. Účinek je dosažen unikátní kombinací 3 složek s klinicky prokázaným efektem. Je zahuštěna přirozeně bezlepkovým bramborovým škrobem, obsahuje bakterie mléčného kvašení L.reuteri a díky částečné hydrolýze bílkovin (Opti Pro HA ADAPT) je vhodná také pro děti s rizikem rozvoje alergických onemocnění.

Škrob – unikátní snadno stravitelná přirozeně bezlepková směs, která zvyšuje zahuštění stravy a tím snižuje ublinkávání. Opti Pro HA Adapt – speciální částečně hydrolyzovaná bílkovina se sníženou alergenicitou, urychluje vyprazdňování žaludku a tím snižuje tlak na žaludek

Návod k použití:

  1. Před každou přípravou kojeneckého mléka si důkladně omyjte ruce.
  2. Vyvařte kojeneckou lahev a savičku.
  3. Převařte kojeneckou vodu (nejméně 5 minut).
  4. Převařenou vodu nalijte do lahvičky a nechte ji zchladnout na požadovanou teplotu (37 °C).
  5. Po zchladnutí přidejte do lahvičky přesné množství prášku umělého mléka dle návodu. Pokud budete dávat prášku více, dítě bude rychle přibírat na váze a může dojít k poškození ledvin. Pokud dávkujete méně prášku, dítě bude přibírat pomalu.
  6. Směs pořádně protřepávejte až do chvíle, kdy vznikne tekutina bez žmolků.
  7. Na vnitřní straně zápěstí ověřte, zda mléko není příliš horké.
  8. Mléko je připraveno k podání miminku :)
  9. Pro zmírnění ublinkávání uložte miminko po jídle do mírně zvýšené polohy.

Mléko nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě! Vždy připravte jen tolik mléka, kolik dítě vypije na jedno krmení. Zbylé mléko neuchovávejte!

Detailní informace:

Velikost přibalené odměrky je 4,4 g.

Složení:
laktóza, směs rostlinných olejů, bramborový škrob, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, chlorid vápenatý, L-arginin, chlorid hořečnatý, L-histidin, cholin bitartrát, L-tyrosin, L-askorbát sodný, taurin, inositol, nukleotidy, síran železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis), D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, retinil-acetát, síran měďnatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, fylochinon, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Energetické hodnoty:

ve 100 g výrobku: 2140 kJ (511 KCal),

ve 100 ml připraveného mléka: 280 kJ (67 KCal).

Upozornění:

Výběr antirefluxního kojeneckého mléka pro miminko v prvních šesti měsících života konzultujte se svým pediatrem!

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader