NESTLÉ BEBA HA 1 Good start (400 g) - kojenecké mléko

NESTLÉ BEBA HA 1 Good start (400 g) - kojenecké mléko

NESTLÉ BEBA HA 1 Good start (400 g) - kojenecké mléko

skladem
cena: 269,00 Kč

Kód: nestle1778 , EAN: 7613033559167

NESTLÉ BEBA HA 1 Good start (400 g) – kojenecké mléko

Popis:

V souboji mezi mateřským a umělým mlékem je vítěz jasný. Mateřské mléko je dokonalé a zatím nenahraditelné. Jsou ale situace, kdy kojení z různých důvodů není možné. A proto jsou tu kojenecká mléka Beba. Mléka Beba se zkratkou H.A. jsou hypoalergenní – neobsahují látky, které by mohly u citlivých miminek vyvolat projevy alergie.

Hypoalergenní kojenecká mléko vhodné pro Vaše miminko pokud již není, nebo nemůže být kojeno. Obsahuje bifidobakterie (Bifidus BL), podobné těm, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí, speciálním procesem získanou směs hydrolyzovaných bílkovin Opti Pro HA a polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce.

Návod k použití:

  • Před každou přípravou kojeneckého mléka si důkladně umyjte ruce.
  • Vyvařte kojeneckou láhev a savičku.
  • Převařte kojeneckou vodu (nejméně 5 minut).
  • Převařenou vodu nalijte do lahvičky a nechte ji zchladnout na požadovanou teplotu (cca 37 °C).
  • Po zchladnutí vody přidejte do lahvičky přesné množství prášku umělého mléka dle návodu. Pokud budete dávat prášku více, dítě bude rychle přibírat na váze a může dojít k poškození ledvin. Pokud dávkujete méně prášku, dítě bude přibírat pomalu.
  • Směs pořádně protřepávejte až do chvíle, kdy vznikne tekutina bez žmolků.
  • Na vnitřní straně zápěstí ověřte, zda mléko není příliš horké.
  • Mléko je připraveno k podání miminku

Pozor: Mléko nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě! Vždy připravte jen tolik mléka, kolik dítě vypije na jedno krmení. Zbylé mléko neuchovávejte!

Detailní informace:

Instantní kojenecká výživa Nestlé Beba HA obsahuje mléko, které má naštěpenou bílkovinu (OPTI PRO HA), aby se miminku lépe trávilo a nezatěžovalo jeho stále se vyvíjející organismus. To je také jeden z důvodů, proč lze toto mléko podávat i dětem, které mají sklon ke vzniku alergie (např. pokud jeden z rodičů alergií trpí). K alergii rovněž přispívá obsah chemických konzervantů, proto je tato mléka neobsahují. Pokud je střevní mikroflóra dobře rozvinutá a má dobrou skladbu, pomáhá k dobrému zdraví a udržení kondice. Proto kojenecká mléka Beba obsahují probiotické bakterie Bifidus BL. Polynenasycené mastné kyseliny DHA a ARA, které jsou přirozenou součástí mateřského mléka, podporují rozvoj imunitního systému, mozkových funkcí a zraku. Balení obsahuje odměrku.

Složení:

laktóza, směs rostlinných olejů, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, vitamíny a minerální látky (viz etiketa), maltodextrin, rybí olej (zdroj LC-PUFA), L-histidin, cholin bitatrát, L-tyrosin, kyselina citrónová, taurin, inositol, L-karnitin, směs nukleotidů, bakterie mléčného kvašení (bifidogenní kultury).

Nutriční hodnoty:

Ve 100 g prášku: energetická hodnota: 2147 kJ (513 kCal), bílkoviny 9,8 g, sacharidy 59,9 g, tuky 26,0 g, vitamíny a minerální látky viz etiketa.

Ve 100 ml připraveného mléka: energetická hodnota: 280 kJ (67 kCal), bílkoviny 1,3 g, sacharidy 7,8 g, tuky 3,4 g, vitamíny a minerální látky viz etiketa.

Pozor: Výběr kojeneckého mléka pro miminko v prvních šesti měsících života konzultujte se svým pediatrem! Hypoalergenní kojenecká mléka jsou lehce nahořklá (z důvodu obsahu hydrolyzované bílkoviny). Proto pokud přejdete na hypoalergenní mléko z kojení nebo z jiného umělého mléka, může miminku několik dní trvat, než si na chuť zvykne.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader