NESTLÉ Medové mlíčko s kaší (2x200 ml)

NESTLÉ Medové mlíčko s kaší (2x200 ml)

NESTLÉ Medové mlíčko s kaší (2x200 ml)

skladem
cena: 54,00 Kč

Kód: nestle1796 , EAN: 7613033403828

NESTLÉ Medové mlíčko s kaší (2×200 ml)

Popis:

Vyrazte do světa vyzbrojeni spolehlivým pomocníkem proti hladu! Jedno balení mlíčka s kaší vystačí na dvě hlavní jídla malého průzkumníka. Dvě kompletní hotová mléčná jídla pro děti od ukončeného 6. měsíce. Kaše je vyrobena technologií C.H.E. Je obohacena o důležité vitamíny a minerální látky, obsahuje mléko vhodné pro kojence.

Návod k použití:

  • mléko můžete před podáním ohřát ve vodní lázni
  • krabici důkladně protřepejte
  • odstřihněte růžek
  • nalijte mlíčko do lahvičky nebo mističky
  • můžete podávat :)

Detailní informace:

Medové Mlíčko s kaší můžete podávat jako hlavní jídlo nebo vydatnou svačinku malému jedlíkovi od ukončeného osmého měsíce. Je připravováno speciální technologií, která uchovává vitamíny a přidá mlíčku přirozeně sladkou chuť a to bez přidaného řepného cukru! V každé porci je 12 vitamínů a minerální látky, které dětský organismus potřebuje k růstu, ale nedokáže si je sám vytvořit. Mlíčko s kaší skvěle zasytí a při tom je lehce stravitelné a nezpůsobuje řádění skřítka Břichobola :)

Složení:

pitná voda, mouka (5,3%: pšeničná částečně enzymaticky hydrolyzovaná 4,7%, ječní, žitná, ovesná, čiroková, prosná, rýžová, kukuřičná), sušené odtučněné mléko, kukuřičný škrob, rostlinné oleje, med (1,8%), demineralizovaná sušená syrovátka, vláknina (oligofruktóza, inulin), mléčný tuk, maltodextrin, vitamíny (A, D, E, K, C, B1, B2, B6, B12, niacin, kyselina listová, D-pantothenát vápenatý, biotin), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný), aromata (medové, vanilin).

Nutriční hodnoty:

  • ve 100 ml Mlíčka s kaší: energie 365 kJ (87 KCal), bílkoviny 2,4 g, sacharidy 13,3 g, tuky 3 g, vláknina 0,19 g,
  • v jedné porci (200 ml): 738 kJ (176 KCal), bílkoviny 5,1 g, sacharidy 26 g, tuky 5,8 g, vláknina 0,4 g, minerální látky a vitamíny.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader