NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100 ml

Kód výrobku: nivea2120 Dodavatelský kód: 80522
49,00 Kč 134,00 Kč
Cena za 100 ml: 49,00 Kč
Dlouhodobě snížená cena

Značka:

NIVEA Baby Krém proti opruzeninám 100 ml

Značka:

Chrání citlivou dětskou pokožku zadečku před vznikem podráždění a zarudnutím.. <br /> <br />NIVEA BABY Krém proti opruzeninám spolehlivě chrání pokožku před vznikem opruzenin, zarudnutím a podrážděním.. <br /> <br />Voděodolný krém s 20% oxidu zinečnatého vytváří na pokožce prodyšný film, který ji chrání před vlhkostí a pomáhá tak předcházet vzniku opruzenin.. <br /> <br />Složení s obsahem oleje z pšeničných klíčků pokožku zklidňuje a posiluje její přirozené ochranné funkce.

. <br /> <br />Velmi snadno se roztírá a díky tomu citlivou dětskou pokožku zbytečně nenamáhá.. <br /> <br />Bezpečná péče:. <br /> * Bez parabenů, alkoholu a barviv.. <br />* Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience.. <br /> * Vyvinuto ve spolupráci s dermatology a pediatry.. <br /> * Klinicky a dermatologicky testováno a schváleno.

<br />

<iframe width=""""""""4­20"""""""" height=""""""""3­15"""""""" src=""""""""h­ttp://www.you­tube.com/embed/L-Asw590XIQ"""""""" frameborder=""""""""­0"""""""" allowfullscre­en></iframe> Řada Nivea Baby je hypoalergenní.