NIVEA kazeta TAŠKA MILK

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F010985 , EAN: 9005800260693

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

NIVEA kazeta TAŠKA MILK

Popis:

Pro hedvábnou a zdravou pokožku je tu dokonalá péče pro vaše tělo od značky NIVEA v praktické kosmetické taštičce:

  • Sprchový gel Cashmere Moments 250 ml
  • Kuličkový AP Pearl&Beauty 50 ml
  • Výživné tělové mléko Body Milk 400 ml
  • Krém 30 ml

Sprchový gel Cashmere Moments 250 ml:

Sprchový gel Cashmere Moments 250 ml Krémový sprchový gel s drahocennými kašmírovými proteiny zanechá Vaši pokožku hebkou jako pravý kašmír, zatímco Vaše smysly si budou vychutnávat smyslnou vůni orchidejí. Dopřejte si pocit nekonečné krásy během každého sprchování! Po každém sprchování se budete cítit jako znovuzrozená.

Kuličkový AP Pearl&Beauty 50 ml:

Kuličkový AP Pearl&Beauty 50 ml Kuličkový antiperspirant PEARL & BEAUTY s cennými výtažky z perel účinně reguluje pocení a pečuje o pokožku podpaží po celých 24 hodin. Jeho složení je optimální kombinací spolehlivé ochrany proti pocení a jemné péče NIVEA.

24hodinová ochrana proti pocení. Pro svůdně krásné podpaží. Vhodný i po depilaci podpaží. Bez alkoholu a barviv.

Výživné tělové mléko Body Milk 400 ml

Výživné tělové mléko Body Milk 400 ml Tělové mléko Nivea Body Milk je vhodné pro suchou až velmi suchou pokožku, kterou dlouhodobě vyživuje a hydratuje díky obsahu mandlového oleje a systému HYDRA IQ.

Extra výživné složení znatelně redukuje hrubost suché pokožky. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zajišťuje optimální hydrataci i v hlubších vrstvách pokožky.

Jak používat: Naneste mléko na pokožku a rovnoměrně ho rozetřete. Používejte pravidelně pro nepřetržitou 24hodinovou hydrataci.

Krém 30 ml:

Krém 30 ml Nejoblíbenější univerzální krém na světě, který nepřekonatelným způsobem intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Je vhodný pro děti i dospělé, v každém ročním období. Přírodní složení s obsahem blahodárného Euceritu zajistí, aby pokožka zůstala svěží a vláčná.

Objem: 250 ml + 50 ml + 400 ml + 30 ml

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader