NIVEA SUN Protect & Moiture hydratační mléko na opalování OF50 + 200 ml

NIVEA SUN Protect & Moiture hydratační mléko na opalování OF50 + 200 ml

skladem
Běžná cena: 329,00 Kč
Akční cena: 251,39 Kč
K nákupu produktů Nivea nad 199 kč získáte sprchový gel Nivea Love Sunshine zdarma.
DÁREK: NIVEA sprchový gel LOVE sunshine

Kód: F018791 , EAN: 4005808430208

NIVEA SUN Protect & Moiture hydratační mléko na opalování OF50 + 200 ml

50+ velmi vysoká ochrana pro neopálenou pokožku Dermatologicky testováno a schváleno

Voděodolné složení s vysoce účinným systémem UVA/UVB filtrů okamžitě a dlouhodobě chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření. Pomáhá snižovat riziko vzniku slunečních alergií a poskytuje pokožce intenzivní a dlouhodobou hydrataci.

Důležité pokyny k použití:

Aplikujte v dostatečném množství před sluněním (6 plných kávových lžiček na tělo dospělé osoby). Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nechejte důkladně vstřebat. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, častého koupání a rizika setření.

Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje. Ani prostředky s vysokým OF neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nezůstávejte příliš dlouho na slunci, i když používáte ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Vyvarujte se zejména působení přímého poledního slunce (11–15 h). Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Rozměr balení a specifikace:

  • Trvanlivost po otevření – 12 měsíců
  • Rozměry balení – 200ml

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader