NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů + vzorek sterilní ampule

NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů + vzorek sterilní ampule

NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů + vzorek sterilní ampule

Vracíme 5 % nazpět

skladem

cena: 349,00 Kč

Kód: nosatko37338 , EAN: 5998321500291

NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů + vzorek sterilní ampule

Popis:

Sada odsávačka hlenů z nosu pro kojence a malé děti při infektech nosohltanu. Zvonová koncovka odsávačky se připojí k vysavači a tenká sonda přiloží k nosní dírce a odsaje hlen.

Hleny se zachytí v průhledné baňce z hladkého, lehce omyvatelného plastu. Poté se sonda vyčistí, eventuelně zdezinfikuje. Vysavač dokáže vyvinout větší podtlak, než lze dosáhnout ústy či balónkem. Celý obsah hlenů je proto odsán naráz a důkladně. Odsávání proběhne bezbolestně v několika vteřinách.

Nástavec je navržen tak, že jej nelze zavést hluboko do nosu, jako je tomu u běžných odsávaček, tudíž nedochází k poranění sliznice. Výrobek je navíc vyroben ze speciálního nelámavého plastu.

Otvor nástavce se nezanáší a celou odsávačku lze vyčistit velmi snadno vymytím horkou vodou. Nedochází ke kontaktu s matčinými ústy, podstatně se snižuje riziko vzájemné infekce. Určena pro kojence a malé děti. Všechny součásti jsou bezpečné** a ani při neobratné manipulaci nemůže dojít ke zranění. Odsávání dle potřeby z nosohltanu několikrát denně.

Sada obsahuje:

  • odsávačku, náhradní sací hlavici, čístící kartáček
prostemaja

šetrné řešení pro maminku i miminko

jednoduchá manipulace šetrná k dítěti

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader