NUK Dudlík Classic Fashion, silikon, ortodontický, velikost 2 (6-18 m) - kluk

NUK Dudlík Classic Fashion, silikon, ortodontický, velikost 2 (6-18 m) - kluk

NUK Dudlík Classic Fashion, silikon, ortodontický, velikost 2 (6-18 m) - kluk

Barva

nedostupné
Běžná cena: 63,90 Kč
Akční cena: 55,90 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: nuk33494 , EAN: 4008600100676

NUK Dudlík Classic Fashion, silikon, ortodontický, velikost 2 (6-18 m) - kluk

NUK Dudlík Classic Fashion, silikon, ortodontický, velikost 2 (6–18 m) – kluk

Popis:

Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku. Ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte. Kanálky na odtok slin na vnitřní straně náústního krytu. Vhodné pro děti od 6 do 18 měsíců.

Náústní kryt dudlíku je dekorovaný barevnými, dětem přátelskými motivy.

Všechny NUK dudlíky jsou pravidelně testovány a sledovány nezávislými instituty.

K dispozici dvě barevná provedení, dodáváme dle dostupnosti na skladu.

Originální tvar dudlíku:

Speciální ortodontický tvar dudlíků a saviček NUK navozuje při krmení stejně příjemný a bezpečný pocit, jako při sání dítěte z prsní bradavky při kojení. Přesně kopírují její přirozenou funkci a pomáhají procvičování činnosti dětských úst, tváří a čelistních svalů, stejně jako správnému vývoji patra v dutině ústní. Vědecký výzkum vývoj dětského chrupu, který provedli prof. Dr .Dr. W.Balters a Dr. med. dent.A. Müller, prokázal, že po dlouhodobém používání běžných kulatých dudlíků může dojít k deformaci dětské čelisti.

Dudlíky NUK

Malé děti mají přirozenou touhu sát. Cumlání palce však může mít za následek deformaci zubů či čelistí. Dudlíky NUK nabízejí vhodnou alternativu, jak tomuto návyku zabránit. Ortodontický tvar a různá velikost dudlíků NUK napomáhají zdravému rozvoji ústní dutiny.

Latexová nebo silikonová?

Oba materiály jsou doporučovány z různých důvodů. V zásadě můžeme říci, že latex je pružnější a mimořádně odolný v tahu. Silikon je odolný vůči teplotě, je elastický, snáze se však poškodí a před každým použitím je třeba ověřit, zda nedošlo ke vzniku trhlin. Jak latex, tak silikon splňují nejpřísnější kritéria. Kromě toho všechny dudlíky a šidítka NUK jsou pravidelně testovány nezávislými institucemi. Výsledky jejich měření potvrzují, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávají žádné alergické reakce.

Anonymní uživatel

velmi kvalitni

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader