Loading
Loading

NUK Dudlík Classic Happy Days, silikon, ortodontický, velikost 3 (18-36 m) - šípy

NUK Dudlík Classic Happy Days, silikon, ortodontický, velikost 3 (18-36 m) - šípy

Barva

nedostupné
Cena 74,00 Kč

Kód: nuk34556 , EAN: 4008600170525 , Značka: Nuk

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

NUK Dudlík Classic Happy Days, silikon, ortodontický, velikost 3 (18-36 m) - šípy

Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku. Ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte . Náústní kryt dudlíku je dekorovaný barevnými, dětem přátelskými motivy.

Vlastnosti:

  • velikost 3 (18–36 měsíců)
  • bez obsahu BPA
  • dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku
  • ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte
  • náústní kryt dudlíku je dekorovaný barevnými, dětem přátelskými motivy

Všechny NUK dudlíky jsou pravidelně testovány a sledovány nezávislými instituty.

Originální tvar dudlíku:

Speciální ortodontický tvar dudlíků a saviček NUK navozuje při krmení stejně příjemný a bezpečný pocit, jako při sání dítěte z prsní bradavky při kojení. Přesně kopírují její přirozenou funkci a pomáhají procvičování činnosti dětských úst, tváří a čelistních svalů, stejně jako správnému vývoji patra v dutině ústní. Vědecký výzkum vývoj dětského chrupu, který provedli prof. Dr .Dr. W.Balters a Dr. med. dent.A. Müller, prokázal, že po dlouhodobém používání běžných kulatých dudlíků může dojít k deformaci dětské čelisti.

Dudlíky NUK

Malé děti mají přirozenou touhu sát. Cumlání palce však může mít za následek deformaci zubů či čelistí. Dudlíky NUK nabízejí vhodnou alternativu, jak tomuto návyku zabránit. Ortodontický tvar a různá velikost dudlíků NUK napomáhají zdravému rozvoji ústní dutiny.

Latexová nebo silikonová?

Oba materiály jsou doporučovány z různých důvodů. V zásadě můžeme říci, že latex je pružnější a mimořádně odolný v tahu. Silikon je odolný vůči teplotě, je elastický, snáze se však poškodí a před každým použitím je třeba ověřit, zda nedošlo ke vzniku trhlin. Jak latex, tak silikon splňují nejpřísnější kritéria. Kromě toho všechny dudlíky a šidítka NUK jsou pravidelně testovány nezávislými institucemi. Výsledky jejich měření potvrzují, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávají žádné alergické reakce.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader