NUK Dudlík Trendline Snoopy, silikon , velikost 2 (6-18m.) - modrý

NUK Dudlík Trendline Snoopy, silikon , velikost 2 (6-18m.) - modrý

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F022379 , EAN: 4008600240358

NUK Dudlík Trendline Snoopy, silikon , velikost 2 (6-18m.) - modrý

NUK silikonový dudlík NUK Trendline Snoopy, pro děti od 6 do 18 měsíců, ideální pro dětskou čelist

Popis:

  • Silikonový dudlík s typickým tvarem NUK, který je ideální pro dětskou čelist
  • Anatomicky tvarovaný náústní kryt z kvalitního syntetického materiálu
  • Plochý knoflík proti otlačení při ležení na bříšku nebo na boku
  • Velikost pro věk 6–18 měsíců, bez BPA*
  • Limitovaná edice NUK Snoopy

Je tomu už 65 let, co Charlie Brown ve své typické žluté košili s černými klikyháky a jeho přátelé Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svět komiksů. „Peanuts“ a jejich výstřední a směšná dobrodružství si zamilovaly celé generace. Nyní barevná partička poctila svou přítomností NUK a hostuje na její nové speciální edici produktů. Motiv Snoopyho a Woodstocka na těchto dudlících NUK Trendline, kteří spí v objetí, napodobuje běžnou činnost nejmenších dětí.

NUK dudlík Trendline: Pro zdravý vývoj ústní dutiny

Jakmile miminka začnou kopat, uchopovat předměty, zvedat hlavičku a cucat dudlík, stává se z těchto každodenních pohybů pravidelný „trénink“, protože svaly jejich nohou, paží, zad a také obličeje se musí hýbat, aby se vyvíjely. Souhra mezi jazykem, silnými čelistními svaly a správně vytvarovaným patrem je důležitým předpokladem bezproblémového dýchání, krmení a později rozvoje řeči.

Dudlík NUK Trendline Snoopy má tvar typický pro dudlíky NUK, který je ideální pro dětskou čelist, anatomicky tvarovaný náústní kryt z kvalitního syntetického materiálu a je k dispozici v různých barvách a s různými obrázkovými motivy. Všechny dudlíky NUK jsou vybaveny systémem pro minimalizaci polykání vzduchu NUK Air Systém, který umožňuje vzduchu unikat z dudlíku speciálním otvorem. Dudlík zůstává měkký a dostatečně plochý, takže zamezuje deformacím čelistí.

Silikonové dudlíky NUK jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu. Průhledný silikon se snadno čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, odolá varu, je bez zápachu, průhledný a má hladký povrch – má tedy všechny vlastnosti, které by dudlík měl mít. Pro zdravý vývoj ústní dutiny:

Dudlík NUK Trendline Snoopy – důležitá součást „sportovní výbavy“ pro malé šampiony.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader