NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

skladem
Běžná cena: 2 290,00 Kč
Akční cena: 1 947,00 Kč

Kód: F004153 , EAN: 4008600181620

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

NUK elektrická prsní pumpa Luna, dvoufázový rytmus, proměnná sací síla, měkký silikonový polštář.

Charakteristika:

  • efektivní: snadno ovladatelný dvoufázový rytmus – 1. fáze stimuluje tok mléka a 2. fáze mléko odsává
  • jemná: nastavitelná pro maximální pohodlí
  • měkká: velmi měkký strukturovaný silikonový polštář optimálně padne a příjemně masíruje prs
  • flexibilní: napájení baterií nebo ze sítě. Adaptér na cesty po celém světě je součástí balení
  • obsahuje silikonovou savičku s Anti-kolikovým Air Systémem NUK First Choice+ pro věk od 0 do 6 měsíců, víčko, podstavec a nádobku na mateřské mléko NUK

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou kojenců. Ať už nemůžete, nebo nechcete kojit, je odsávání mateřského mléka užitečnou alternativou, aby vaše dítě nepřišlo o nejcennější stravu, kterou může mít. NUK prsní pumpa Luna je malá, lehká a snadno ovladatelná – přesně podle potřeb moderních matek.

Efektivní

Elektrický dvoufázový rytmus simuluje přirozený rytmus dětského sání pro dokonalé působení na odsávání mléka. Během první fáze stimuluje tok mléka krátkými sacími intervaly. V druhé fázi pomalejší, ale intenzivnější rytmus maximalizuje tok odsávaného mléka. Kombinací obou kroků lze za kratší čas odsát více mléka.

Jemná

Měkký silikonový polštář dokonale odpovídá křivkám prsu a strukturovaný povrch masíruje kůži a jemně stimuluje tok mléka. Sílu odsávání lze nastavit – pro větší pohodlí a pocit jemnosti i při pravidelném odsávání.

Bez námahy

NUK elektrická prsní pumpa Luna je malá a lze ji snadno ovládat jednou rukou – tím dokonale splňuje potřeby moderních matek.

Praktická

Po použití se NUK Luna velmi snadno rozkládá a čistí. Lze ji napájet bateriemi nebo ze sítě. Síťový adaptér je součástí balení.

Součástí sady je i nádobka na mateřské mléko NUK.

Odsáté mléko teče přímo do nádobky, která je vyrobena z polypropylenu odolného vůči vysokým teplotám. Nádobka je vhodná jak pro skladování a zamrazení, tak pro ohřívání, a dokonce i krmení.

Příslušenství NUK elektrické prsní pumpy Luna tvoří šroubovací kroužek, víčko a podstavec, dále síťový adaptér a mezinárodní zástrčka pro případ cesty do zahraničí.

Upozornění:

NUK elektrická prsní pumpa Luna se dodává se zástrčkou CEE 7/16 Europlug.

Kristina

dobra cena urcite doporucujem

velmi ulahci odsavanie mlieka pomoze pri rozbehu laktacie za vyhodu povazujem dvojfazove odsavanie
pri max. vykone je mierne hlucnejsi
Anonymní uživatel

odsávačka je celkem praktická nástavec je komfortní silikonový vhodná k občasnému odsávání nevhodná pokud chcete pravidelně odsávat v porovnání s ruční pístovou je pohodlnější a šetrnější nezklamala

dvoufázová dobrá cena dobrá údržba značková
malý tlak nevysaje zadní mléko moc dlouho to trvá dosti hlučná
Martina Nigi

Dle meho se vyplati investovat. Mam rucni pumpu a doufala jsem, ze s elektrickou pumpou Luna bude odsavani pohodlnejsi a neni. Nakonec stejne odstrikavam rucne.

Koupeno v akci, skladne a jednoduche zachazeni
Mala saci sila
Anonymní uživatel

jinak sem spokojená

tichý a šetrný k bradavkám
pomalý
Jirka

Kvalita za nízkou cenu.Co dodat? Už jsme jí jednou měly a super.Pak sme jí nabýdli dál a taky ok... Používání lehké a dobře se čistí. Produkt samozřejmě doporučuji...

kvalita cena
nevim

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader