Loading
Loading

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

Poslední kus na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 2 290,00 Kč

Kód: F004153 , Dodavatelský kód: 10749082 , EAN: 4008600181620 , Značka: Nuk

NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

NUK elektrická prsní pumpa Luna, dvoufázový rytmus, proměnná sací síla, měkký silikonový polštář.

Charakteristika:

  • efektivní: snadno ovladatelný dvoufázový rytmus – 1. fáze stimuluje tok mléka a 2. fáze mléko odsává
  • jemná: nastavitelná pro maximální pohodlí
  • měkká: velmi měkký strukturovaný silikonový polštář optimálně padne a příjemně masíruje prs
  • flexibilní: napájení baterií nebo ze sítě. Adaptér na cesty po celém světě je součástí balení
  • obsahuje silikonovou savičku s Anti-kolikovým Air Systémem NUK First Choice+ pro věk od 0 do 6 měsíců, víčko, podstavec a nádobku na mateřské mléko NUK

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou kojenců. Ať už nemůžete, nebo nechcete kojit, je odsávání mateřského mléka užitečnou alternativou, aby vaše dítě nepřišlo o nejcennější stravu, kterou může mít. NUK prsní pumpa Luna je malá, lehká a snadno ovladatelná – přesně podle potřeb moderních matek.

Efektivní

Elektrický dvoufázový rytmus simuluje přirozený rytmus dětského sání pro dokonalé působení na odsávání mléka. Během první fáze stimuluje tok mléka krátkými sacími intervaly. V druhé fázi pomalejší, ale intenzivnější rytmus maximalizuje tok odsávaného mléka. Kombinací obou kroků lze za kratší čas odsát více mléka.

Jemná

Měkký silikonový polštář dokonale odpovídá křivkám prsu a strukturovaný povrch masíruje kůži a jemně stimuluje tok mléka. Sílu odsávání lze nastavit – pro větší pohodlí a pocit jemnosti i při pravidelném odsávání.

Bez námahy

NUK elektrická prsní pumpa Luna je malá a lze ji snadno ovládat jednou rukou – tím dokonale splňuje potřeby moderních matek.

Praktická

Po použití se NUK Luna velmi snadno rozkládá a čistí. Lze ji napájet bateriemi nebo ze sítě. Síťový adaptér je součástí balení.

Součástí sady je i nádobka na mateřské mléko NUK.

Odsáté mléko teče přímo do nádobky, která je vyrobena z polypropylenu odolného vůči vysokým teplotám. Nádobka je vhodná jak pro skladování a zamrazení, tak pro ohřívání, a dokonce i krmení.

Příslušenství NUK elektrické prsní pumpy Luna tvoří šroubovací kroužek, víčko a podstavec, dále síťový adaptér a mezinárodní zástrčka pro případ cesty do zahraničí.

Upozornění:

NUK elektrická prsní pumpa Luna se dodává se zástrčkou CEE 7/16 Europlug.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader