NUK FC Láhev na učení Snoopy - PP 150ml, silikonové pítko – bílá

NUK FC Láhev na učení Snoopy - PP 150ml, silikonové pítko – bílá Akce Dárek

NUK FC Láhev na učení Snoopy - PP 150ml, silikonové pítko – bílá

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 299,00 Kč
Akční cena: 199,00 Kč

Kód: F022366 , EAN: 4008600240532

NUK lahvička na učení First Choice Snoopy, 150 ml, silikonové pítko, pro děti ve věku od 6 do 18 měsíců, nekapající, bílá

Popis:

Usnadňuje přechod k pití bez vaší pomoci Měkké silikonové pítko, které nekape, pro děti od 6 do 18 měsíců Ergonomická držátka dokáže dítě bezpečně sevřít, aby lahvičku neupustilo Polypropylenová lahvička, obsah 150 ml, bez BPA* Limitovaná edice NUK Snoopy Je tomu už 65 let, co Charlie Brown ve své typické žluté košili s černými klikyháky a jeho přátelé Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svět komiksů. „Peanuts“ a jejich výstřední a směšná dobrodružství si zamilovaly celé generace. Nyní barevná partička poctila svou přítomností NUK a hostuje na její nové speciální edici produktů. Na lahvičce na učení NUK First Choice se objevili Linus a Snoopy a zvou k malému zdřímnutí pod měkkou přikrývkou.

Dětská lahvička NUK First Choice

Jakmile se z vašeho kojence stane batole, lahvička na učení NUK First Choice zajistí bezproblémový přechod na pití bez vaší pomoci. Lahvička na učení NUK First Choice má měkké silikonové pítko, které je příjemně měkké a nekape. Integrovaný systém proti polykání vzduchu NUK Air System vyrovnává tlak v lahvičce a pomáhá snižovat množství spolykaného vzduchu, který může vést ke střevní kolice.

Kvalitní silikonové pítko

Silikonová pítka NUK jsou vyrobena z kvalitního syntetického materiálu. Průhledný silikon se snadno čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Ani přímé sluneční světlo nezpůsobuje stárnutí materiálu. Neobsahuje škodlivé látky, odolá varu, je bez zápachu, průhledné a má hladký povrch – má tedy všechny vlastnosti, které by pítko mělo mít.

Pevný úchop dětských rukou

Díky ergonomicky tvarovaným držátkům budou mít maličcí vždycky všechno bezpečně v rukou.

Snadné čištění a ideální pro přípravu jídla

150ml lahvička ze syntetického materiálu je vyrobena s vyzkoušenými a prověřenými prvky NUK First Choice, jako jsou široké hrdlo, šroubovací víčko, uzávěry a ochranná čepička. Všechny se z láhve velmi snadno odstraní pro mytí i přípravu jídla. Lahvičku na učení NUK First Choice lze kombinovat se všemi ostatními produkty řady NUK First Choice. Pro první krůčky k samostatnosti: Lahvička na učení NUK First Choice: Lahvička s tím nejideálnějším tvarem, aby se děti co nejsnáze naučily pít.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader