NUK Láhev FC+ Snoopy, PP 300ml, silikon – červená

NUK Láhev FC+ Snoopy, PP 300ml, silikon – červená Akce Dárek

NUK Láhev FC+ Snoopy, PP 300ml, silikon – červená

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 249,00 Kč
Akční cena: 149,00 Kč

Kód: F022380 , EAN: 4008600240563

NUK PP kojenecká láhev Snoopy First Choice+, 300 ml, silikonová savička, velikost pro děti ve věku od 6 do 18 měsíců

Popis:

Zvlášť měkká silikonová savička, ideální pro dětskou čelist, věk dítěte 6–18 měsíců, velikost otvoru M (pro umělou mléčnou výživu kojenců) Klinicky testováno: ideální, pokud kojíte a přikrmujete z láhve Prevence střevní koliky: vylepšený systém proti polykání vzduchu a střevní kolice Anti Colic Air System Vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu, obsah 300 ml, bez BPA

Limitovaná edice NUK Snoopy

Je tomu už 65 let, co Charlie Brown ve své typické žluté košili s černými klikyháky a jeho přátelé Snoopy, Lucy, Linus a spol. dobyli svět komiksů. „Peanuts“ a jejich výstřední a směšná dobrodružství si zamilovaly celé generace. Barevná partička poctila svou přítomností NUK a hostuje na nové speciální edici jejích vyzkoušených a prověřených produktů, ozdobených nyní navíc motivy Snoopyho příběhů.

Nejpřirozenější savička pro vaše dítě

Po mnoho let jsou kojenecké láhve se savičkami NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení.  Naše série NUK First Choice+ se ještě více přiblížila přírodě – umožňuje zdravý vývoj čelistí a dává dítěti pocit, jako by pilo z mateřského prsu.

Přirozeně a správně vytvarované pro čelisti dítěte

Speciální tvar typický pro savičky NUK je modelován podle mateřské bradavky při kojení. Ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka i čelistí. 

Měkká jako maminčino prso

Se svou novou měkkou zónou je silikonová savička lépe tvarována pro patro vašeho dítěte – pro přirozený pocit při pití.

Pomáhá zabraňovat kolice

Vylepšený systém proti polykání vzduchu při pití Anti Colic Air System zajišťuje přirozený tok mléka, aby vaše dítě pilo uvolněně bez polykání vzduchu.

Klinicky testováno

Díky zvlášť přirozenému tvaru kojenci savičky NUK velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro kojence, kteří jsou současně kojeni a přikrmováni z láhve.*

Dětská lahvička z lehkého, nerozbitného polypropylenu:

Díky extra širokému hrdlu se lahvičky NUK First Choice snadno plní i umývají.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader