Loading
Loading

NUK Nature Sense kojenecká láhev, silikon (6-18m), modrá (260 ml)

NUK Nature Sense kojenecká láhev, silikon (6-18m), modrá (260 ml)

Varianty

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F042712 , Dodavatelský kód: 10741785 , EAN: 4008600279211 , Značka: Nuk

NUK Nature Sense kojenecká láhev, silikon (6-18m), modrá (260 ml)

Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu. Široká a flexibilní opora pro rty s extra jemnou savičkou, podobná matčině bradavce. Inovativní antikolikový otvor zabraňuje spolknutí vzduchu. Silikonová savička podobná bradavce, M (6 malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu).

Dětská láhev NUK Nature Sense

Matku přírodu nahradit nemůžeme, ale můžeme ji brát jako vzor. V NUKu jsme si předsevzali úkol, dostat se ještě blíže přírodě, a tak jsme vyvinuli novou dětskou lahvičku NUK Nature Sense. Co je na ní tak zvláštního? Savička má několik malých otvorů, které jsou modelovány podle mléčných kanálků v matčině prsu. Díky tomu je pití z lahvičky přirozený a příjemný zážitek. A přesně to je pro nás důležité. Přirozený pocit z pití z lahvičky usnadňuje přechod od klasického kojení a přináší mnoho radosti vám i Vašemu dítěti.

Tvarováno dle matčina prsu – savička dětských lahviček NUK Nature Sense

Savička lahviček NUK Nature Sense se podobá matčině bradavce více než kdy předtím! Tudíž je pro matky, které zrovna nemohou kojit, chtějí kombinovat kojení a pití z lahviček, nebo ty, které jen chtějí, aby si jejich dítě zvykalo na lahvičku, ideálním řešením. Díky extra široké a flexibilní opoře pro rty se dítě může přirozeně přisát, zatímco inovativní antikolikový otvor umožňuje pití bez zbytečných přestávek a tím zabraňuje polykání vzduchu.

Mimořádně měkká zóna savičky je flexibilní a přizpůsobuje se ústům podobně jako bradavka. To je bezpochyby další důvod, proč bude pro Vaše miminko snadnější odvyknout si na kojení. Inovativní dětské lahvičky NUK Vám tedy přinášejí opravdový přínos. Odteď mohou dokonce i tatínkové v noci vstát z postele, vzít krmení dítěte do vlastních rukou a poskytnout vám pár hodin slastného spánku.

Co dalšího může nabídnout dětská lahvička Nature Sense?

Nejsme jediní, kdo považuje lahvičky NUK Nature Sense za nejlepší dětské lahvičky NUK, které kdy byly vyvinuty. Nedávné testy* přinesly slibné výsledky ve prospěch těchto lahviček.

92 %: Dětí přijalo tuto savičku 99 %: Maminek by lahvičku doporučilo dál 98 %: Dotázaných porodních asistentek a pediatrů potvrdilo jemnost a přirozený pocit jako z matčina prsu.

K čemu by ale byla tato perfektní savička, doporučována matkami, porodními asistentkami i pediatry, bez správné lahvičky? Díky extra širokému hrdlu se snadno plní i čistí. S praktickou dětskou lahvičkou a savičkou Nature Sense získáte ideální kombinaci všeho, co Vy a Vaše miminko můžete potřebovat.

*Nezávislý průzkum, Německo 2016

Technické parametry:

  • Objem: 260 ml
  • Vhodné po děti do 6 měsíců věku
  • Materiál: Polypropylenu (vysoce kvalitní a odolný)
  • Neobsahuje BPA
  • Barva: Modrá

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader