Loading
Loading

NUTRILON 1 ProFutura (800 g) - kojenecké mléko

NUTRILON 1 ProFutura (800 g) - kojenecké mléko

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F002671 , Dodavatelský kód: 590341 , EAN: 8590340142840 , Značka: Nutrilon

NUTRILON 1 ProFutura (800 g) - kojenecké mléko

Nutrilon 1 Profutura je počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku. Kojenecké mléko je určeno pro kojence od narození do 6. měsíce v případě, že kojení není možné. Nutrilon 1 Profutura je inspirovaný vědou o nutričním programování, která se zakládá na myšlence, že výživa dítěte v raném věku je velmi důležitá a ovlivní zdraví dítěte v dospělosti.

Unikátní směs prebitoických oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1) napodobující funkci oligosacharidů mateřského mléka, jejíž účinky na zdraví dětí byly klinicky testovány. Oligoscharidy jsou využívány střevní mikroflórou vašeho dítěte.

Navíc obsahuje LCP mastné kyseliny a nukletoidy v doporučeném množství předními specialisty na výživu.

Kojenecké mléko inspirované vědou o nutričním programování (ENP) určené pro děti od narození do 6. měsíce.

Pokud dítě mléko odmítá, jedná se o přirozenou reakci. Přechod z kojení na kojenecké mléko je totiž pro něj velká změna nejen v chuti, ale také ve způsobu pití. Střídání různých kojeneckých mlék má neblahé účinky na trávicí systém dítěte. Proto je důležité být trpěliví a zkoušet kojenecké mléko déle než týden.

Dávkování a způsob užití:

Dávkování se liší v závislosti na věku dítěte.

Čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence převařte a nechte ji v konvici vychladnout na 40°C asi 30 minut. Vlijte do vysterilizované láhve odpovídající množství vody a pomocí přiložené odměrky přidejte prášek. Láhev uzavřete a minimálně 10 vteřin jej protřepte až se prášek zcela rozpustí. Víčko z láhve vyměňte za sterilní savičku. Před podáním zkontrolujte teplotu mléčné směsi.

100 ml Nutrilonu 1 Počáteční mléko Profutura = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 275 kJ (66 kcal)

1 zarovnaná odměrka = 4,5 g sušeného prášku, používejte originál odměrku z výrobku Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením Vašeho pediatra. Při zavádění prvních nemléčných příkrmů se řiďte doporučeními lékaře.

Způsob použití a další informace naleznete na obalech.

Složení:

Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, bezvodý mléčný tuk (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, olej z mikrobiologických zdrojů), galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vaječný lipid, rybí olej, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, citran sodný, L-askorban sodný, kyselina L-askorbová, taurin, emulgátor (sojový lecitin), síran železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, inositol, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, D-biotin, L-tryptofan, DL-α-tokoferol, retinyl palmitát, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Jak správně připravit Nutrilon:

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader