Loading
Loading

NUTRILON 2 (350g) - kojenecké mléko

NUTRILON 2 (350g) - kojenecké mléko

3 - 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 179,00 Kč

Kód: F051381 , Dodavatelský kód: 632928 , EAN: 8590340123429 , Značka: Nutrilon

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

NUTRILON 2 (350g) - kojenecké mléko

Objevte novou generaci pokračovacích kojeneckých mlék Nutrilon i Vy spolu s Vaším miminkem. Nutrilon kojenecké mléko má velmi lahodnou chuť a navíc oceníte praktické balení pro komfortní přípravu mléka. Dóza obsahuje odměrku pro snadné dávkování, lehkým stiskem dózu jednoduše otevřete i uzavřete, budete tak při přípravě mléka zvládat více činností najednou. Na vnitřním okraji se nachází plastový pásek pro zarovnání odměrky pro přesné dávkování. Hygieničnost a čerstvost zajistí balení s ochrannou atmosférou.

První lezení po čtyřech, první krůčky… začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. Věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Představujeme vám novou patentovanou generaci mlék Nutrilon, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému a zdravého vývoje*. Nové jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, dále obsahuje vitamíny C a D, které PŘISPÍVAJÍ K PODPOŘE IMUNITY*. Mléko dále obsahuje omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou pro podporu rozvoje mozku* a také oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce – 3´GL – 3´galaktosyllak­tóza. Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces.

Mezi základní benefity mlék Nutrilon patří:

  • imunita – *pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému
  • patentovaná směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP** – pokračovací mléka Nutrilon obsahují naši patentovanou směs prebiotik GOS/FOS a LCP**
  • mozek – *pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku
  • růst kostí – *pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí
  • Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou.

** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Proč důvěřovat značce Nutrilon?

Složení pokračovacích mlék Nutrilon je inspirováno mateřským mlékem. Nutricia má přes 120 let zkušeností s výživou miminek a malých dětí. Náš zapálený tým s více než 500 vědci a odborníky se již 40 let věnuje výzkumu mateřského mléka a jeho vlivu na vývoj miminek a jejich imunitní systém.

Začínáte s první lahvičkou? Máme pro Vás několik užitečných rad?

Zachovejte si trpělivost Pro miminka není přechod na umělou výživu jednoduchý a občas díky tomu mívají drobné zažívací potíže nebo mléko odmítají. V těchto chvílích je dobré zachovat trpělivost – Vaše děťátko si postupně zvykne na nový typ výživy. Neměňte typ mléka příliš často Jak už jsme psali výše, při přechodu na kojenecké mléko se mohou u miminka objevit drobné zažívací potíže. Pokud ale budete zkoušet více kojeneckých mlék v krátkém čase, nemusí se mu ulevit. Zkuste vydržet a podávat miminku vybrané mléko alespoň po dobu jednoho týdne, aby si zažívací systém na novou stravu zvykl. Poraďte se s pediatrem V případě potřeby nebo nejasností ohledně přechodu na umělou výživu se vždy obraťte na pediatra, který Vám poskytne odbornou pomoc.

Jak připravit kojenecké mléko Nutrilon:

  1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky.
  2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
  3. Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete láhev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
  4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Uchovávání:

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

Důležitá upozornění:

Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších šesti měsíců. Nutrilon 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité rady: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Další potřebné informace o produktu jsou k dispozici na přiložené etiketě.

100 ml Nutrilonu 2 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 293 kJ (70 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 5,0 g sušeného přípravku. Používejte pouze originální odměrku z výrobku.

Složení:

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacha­ridy (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacha­ridy, fosforečnan vápenatý, rybí olej**, syrovátková bílkovina (z mléka), chlorid draselný, citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, citran sodný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sojový lecitin), chlorid sodný, taurin, inositol, chlorid hořečnatý, síran železnatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinyl palmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader