NUVITA Nerezová termoska 1200ml +3 misky

NUVITA Nerezová termoska 1200ml +3 misky

nedostupné
cena: 689,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F017732 , EAN: 8024025031872

NUVITA Nerezová termoska 1200ml +3 misky

NUVITA Nerezová termoska 1200ml +3 misky

Popis:

Termoska z nerezové oceli o objemu 1200 ml je skvělá na cesty a procházky. Obsahuje 3 hermeticky uzavíratelné vnitřní nádoby o objemu 150 a 2× 220 ml, které se skvělé hodí k uchování jednotlivých částí jídla.

Dvojitá vakuová stěna zajísti maximální izolaci a udrží teplotu přes dlouhý čas. Termoska udrží pokrm v nízké teplotě po dobu 6 hodin, a teplé po dobu 5 hodin. Termoska má také ochranu před přetékáním Můžete jí použít také jako obal na láhev.

Termoska neobsahuje BPA ani aluminium. Termoska by se měla mýt ručně, vnitřní nádoby se můžou mýt v myčce.

Nuvita se připojuje k maminkám a miminkům v nejkrásnější a radostné části svého života. Její produkty jsou profesionálně vytvořené navržené v italském designu, aby bylo toto speciální období radostnější, efektivní a bezpečné.

Výrobky Nuvita jsou inovativní a šetří čas – což je v dnešní době velmi důležité pro moderní a pracovně vytížené rodiče. Mnoho produktů je navrženo tak, aby pomáhaly v každém vývojovém stádiu dítěte učit se novým schopnostem.

Výrobky Nuvita získali všechny potřebné certifikace a jsou pečlivě vyvinuty, takže s pomocí produktů Nuvita prožijí rodiče i děti čas kvalitně a se skvělým italským designem.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader