Loading
Loading

O.B. Tampony Normal (56 ks)

O.B. Tampony Normal (56 ks)

nedostupné
Cena 196,90 Kč

Kód: OBtampony52544 , EAN: 3574660057751 , Značka: O.B.tampony

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

O.B. Tampony Normal (56 ks)

Během prvních dní periody je krvácení obvykle silnější, takže potřebujete spolehlivou ochranu. Vyzkoušejte O.B.® Normal pro pohodlnou ochranu.

Všechny tampony o.b.® mají drážky, které se mírně stáčejí kolem tamponu. Technologie stočených drážek byla navržena tak, aby vedla tekutinu účinněji dovnitř tamponu a tobě tak poskytovala spolehlivou ochranu. Takže se cítíš chráněná a jistější.

Vlastnosti:

  • o.b. technologie stočených drážek
  • poskytují spolehlivou ochranu
  • nejsnadnější zavádění
  • spolehlivě absorbují menstruační krev

Jak používat:

Správně zavedený tampon poskytuje spolehlivou ochranu. Měňte dle síly menstruace. Před použitím pečlivě přečtěte příbalové informace.

Syndrom toxického šoku:

Syndrom toxického šoku (TSS)je velmi vzácné, ale závažné toxické onemocnění, které se může objevit u mužů, žen i dětí. Přibližně polovina všech případů TSS připadá na menstruující ženy a dívky. TSS je obvykle popisován v souvislosti s používáním tamponů, ale může se vyskytnout v průběhu menstruace i v případech, kdy tampony používány nebyly. TSS způsobují bakteriální toxiny organismu, které se v lidském organismu běžně vyskytují.

TSS může být závažným ohrožením života, musí být proto diagnostikován a léčen v co nejkratši době. Pokud se během menstruace náhle začnete cítit velmi špatně, máte horečku (39 °C a vyšší), zvracíte, máte průjem, bolí vás hlava, v krku, máte závratě nebo omdléváte, bolí vás svaly nebo se objeví vyrážka jako po spálení sluncem, ihned odstraňte tampon jako preventivní opatření a okamžitě jděte k lékaři nebo do nemocnice. Zmiňte se o možnosti toxického šoku a řekněte lékaři, že máte menstruaci. TSS se může objevit bez ohledu na to, jestli používáte tampony. Pokud jste už měla v minulosti TSS, poraďte se s lékařem o dalším používáni tamponů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader