O.B. tampony ProComfort Light Days 32 kusů

O.B. tampony ProComfort Light Days 32 kusů

O.B. tampony ProComfort Light Days 32 kusů

Vracíme 5 % nazpět

skladem

cena: 119,00 Kč

Kód: F006123 , EAN: 3574660241495

O.B. tampony ProComfort Light Days 32 kusů

Popis:

Tampony o.b. ProComfort se zavádějí do těla a spolehlivě absorbují menstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté. Kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní hladký povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění a vyjmutí o.b. Zvnějšku nejsou tampony vidět a při správném zavedení nejsou cítit. Jelikož je menstruační tekutina absorbována už uvnitř těla, žena se tak díky tamponu vyhne vzniku nepříjemného pachu. Nehrozí, že by se tampon vysmekl.

Správně zavedený a včas vyměněný tampon poskytuje skutečně spolehlivou ochranu. To, jak často je tampon potřeba měnit, záleží na síle menstruace. Tampony se také vyrábějí ve více velikostech, přizpůsobených pro různě silná menstruační krvácení.

Syndrom toxického šoku (TSS)je velmi vzácné, ale závažné toxické onemocnění, které se může objevit u mužů, žen i dětí. Přibližně polovina všech případů TSS připadá na menstruující ženy a dívky. TSS je obvykle popisován v souvislosti s používáním tamponů, ale může se vyskytnout v průběhu menstruace i v případech, kdy tampony používány nebyly. TSS způsobují bakteriální toxiny organismu, které se v lidském organismu běžně vyskytují. TSS může být závažným ohrožením života, musí být proto diagnostikován a léčen v co nejkratši době. Pokud se během menstruace náhle začnete cítit velmi špatně, máte horečku (39 °C a vyšší), zvracíte, máte průjem, bolí vás hlava, v krku, máte závratě nebo omdléváte, bolí vás svaly nebo se objeví vyrážka jako po spálení sluncem, ihned odstraňte tampon jako preventivní opatření a okamžitě jděte k lékaři nebo do nemocnice. Zmiňte se o možnosti toxického šoku a řekněte lékaři, že máte menstruaci. TSS se může objevit bez ohledu na to, jestli používáte tampony. Pokud jste už měla v minulosti TSS, poraďte se s lékařem o dalším používáni tamponů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader