Loading
Loading

ONCLÉ Dámské Prémiové balení Onclé

ONCLÉ Dámské Prémiové balení Onclé

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F054829 , Dodavatelský kód: 1061 , EAN: 8594158376978 , Značka: Onclé

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ONCLÉ Dámské Prémiové balení Onclé

Dárkové balení dámské kosmetiky Onclé obsahuje:

Dámský olejový peeling ONCLÉ s kmenovými buňkami Stop Strie, dámské olejové sérum ONCLÉ s kmenovými buňkami Stop Strie a dámský tělový balzám ONCLÉ s kmenovými buňkami Stop Strie.

Dámský olejový peeling ONCLÉ s kmenovými buňkami – Stop Strie

Obsah revoluční BIOsložky – rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM se okamžitě vstřebávají, účinné složky tak ihned působí na buněčné úrovni, kde obnovují vnitřní strukturu pokožky při striích a jizvách, redukují celulitidu a jsou vhodné také pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů, BIO šípkový olej a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.

Dámské olejové sérum ONCLÉ s kmenovými buňkami – Stop Strie

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní strukturu pokožky při striích a jizvách, redukuje celulitidu a je také vhodný pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.Obsahuje revoluční biosložku – rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM bohaté na polyfenoly a druhotné metabolity, které svým mechanismem účinku stimulují schopnost regenerace kůže.

Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů.

Dámský tělový balzám ONCLÉ s kmenovými buňkami – Stop Strie

Tělový balzám intenzivně pečuje, zpevňuje a obnovuje vnitřní strukturu pokožky při striích a jizvách, redukuje celulitidu a je také vhodný pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku. Jedinečnou aktivní látkou jsou rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM, které svou schopností dokážou kůži regenerovat, zvyšují tvorbu kolagenu majícího vliv na tvorbu podpůrných vláken kůže, a tím viditelně napomáhají zmírnit viditelnost strií, jizev a dalších poškození pokožky.

Bohaté složení obsahuje z 99% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů.

O značce Onclé

Značka Onclé byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou odbornou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů. Nabízí tak způsob moderního a zdravého životního stylu dostupného pro všechny ženy a děti.

Výrobky Onclé jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Kosmetika Onclé nebyla testována na zvířatech! Kompletní řada Onclé je klinicky testovaná a dětská řada je hypoalergenní.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader