Loading
Loading

OOPS Easy - Squeak! Medvídek

OOPS Easy - Squeak! Medvídek

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F005531 , Dodavatelský kód: 13006.11 , EAN: 8033576716770 , Značka: Oops

OOPS Easy - Squeak! Medvídek

Přátelské a krásně barevné pískací hračky od známé značky Oops ze Švýcarska. Roztomilá pískací hračka pro děti ve tvaru zvířátek, která rozvíjí zrak, sluch i koordinaci.  Díky úzkému tělíčku se dětem dobře drží v ruce. Aby hračka vydávala zvuk, tak musí dítě pohybovat ručičkami. 

Vlastnosti:

vhodné od narození pískací hračka k dispozici několik variant hračka pomáhá stimulovat smysly dítěte rozvíjí zrak, sluch a koordinaci všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů barva: Medvěd, Páv, Kočka rozměry: 31 × 23,5 × 9 cm

Upozornění:

Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

Oops

Oops je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí. Oops vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multitextury tkaniny a nejnovější generace materiálů. Oops dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. Oops zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti.  Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Recenze – pískací medvídek Oops

Pískací medvídek Oops je především krásně zpracovaný. Pestré barvičky, šité detaily, příjemný materiál. Píská jemně, takže dítě se ho nelekne, ale naopak zpozorní. Testovali jsme ve 3.měsíci Leontýnčina života – učila se chytat věci do ručiček a medívka udrží, když jí ho do ručičky vložím, protože je měkký a dá se zmáčknout. Později, až si ho bude umět sama vzít a držet ho, si s ním vyhraje určitě ještě víc. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader