OOPS New Happy Trolley! - Kufr na kolečkách Pejsek

OOPS New Happy Trolley! - Kufr na kolečkách Pejsek

nedostupné
cena: 1 399,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005465 , EAN: 8033576715865

OOPS New Happy Trolley! - Kufr na kolečkách Pejsek

Přátelské a krásně barevné 3D batohy od známé značky Oops ze Švýcarska. Kdo ví lépe než Oops, co mají děti rády. Každý kufřík je moderní a zábavný ve stylu lesních zvířátek. S kufříkem děti zažijí krásné dobrodružství nejen na cestách, ale i doma.   Každý výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a kombinaci mezi funkčností a atraktivním designem. Kufříky jsou dostatečně silné, aby vydržely každodenní opotřebení, vodotěsné, aby věci byly v bezpečí a v suchu a krásně barevné. Mají pohodlné a nastavitelné ramenní popruhy.  Kolečka a vysunovací madlo umožní pohodlné a bezpečné cestování. 

Vlastnosti:

moderní a zábavný kufřík ve stylu zvířátka ideální na cestování k dispozici 4 varianty ultralehký nový materiál, ideální pro malé děti elastické popruhy na zajištění obsahu jedna vnitřní kapsa na zip teleskopické držadlo měkké gumové držadlo na snadné přenášení materiál: měkká a odolná EVA pěna barva: Dog, Owl, Bear, Hedgehog

Rozměry:

Bear32,5 × 40 × 18 cm Owl32,5 × 40 × 19 cm Dog30 × 38 × 18 cm Hedgehog28,5 × 23 × 3­3 cm

Upozornění:

Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

Oops

Oops je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí. Oops vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multitextury tkaniny a nejnovější generace materiálů. Oops dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. Oops zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti.  Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader