OOPS New Take Away! - Svačinový box Šnek

OOPS New Take Away! - Svačinový box Šnek

skladem
cena: 499,00 Kč

Kód: F005472 , EAN: 8033576009421

OOPS New Take Away! - Svačinový box Šnek

Přátelské a krásně barevné 3D svačinové boxy od známé značky Oops ze Švýcarska. Kdo ví lépe než Oops, co mají děti rády. Box je moderní a zábavný, ve stylu lesních zvířátek. Děti si zamilují tyto krásné boxíky.  Kompletní svačinový box se snadnou rukojetí, která je ideální pro ruce Vašeho dítěte. Ideální na výlety nebo do školy. Pohodlná konstrukce se otevírá pomocí širokého zipu v horní části boxu. Izolace boxu pomáhá skvěle ochránit Vaši svačinu a udrží ji déle čerstvou.   Každý výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a kombinaci mezi funkčností a atraktivním designem. 

Vlastnosti:

moderní a zábavný 3D svačinový box k dispozici 5 variant pohodlná konstrukce rukojeť pro snadné přenášení tepelná kapsa pro udržení čerstvého jídla popruhy k zajištění lahve na pití a jídla snadno se čistí materiál: vnější stranaměkký a odolný silikon, vnitřní stranabezpečný potravinářský materiál barva: Bear, Turtle, Owl, Snail, Dog

Rozměry:

Medvěd16,6 × 19­,2 × 12 cm Sova16,6 × 19,­2 × 12 cm Šnek19,2 × 16­,6 × 12 cm Pes16,8 × 19,2 × 12 cm Želva16,6 × 19,­2 × 12 cm

Upozornění:

Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

Oops

Oops je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí. Oops vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multitextury tkaniny a nejnovější generace materiálů. Oops dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. Oops zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti.  Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader