Loading
Loading

PAMPERS Day&Night Box 4 MAXI 140 ks (9 - 14 kg) - jednorázové pleny

PAMPERS Day&Night Box 4 MAXI 140 ks (9 - 14 kg) - jednorázové pleny

nedostupné
Běžná cena: 1 107,00 Kč
Akční cena: 899,00 Kč
Cena za kus: 6,42 Kč

Kód: F038794 , EAN: 8590000000015 , Značka: PAMPERS

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

PAMPERS Day&Night Box 4 MAXI 140 ks (9 - 14 kg) - jednorázové pleny

Sada Jumbo Pack a Active Baby-Dry obsahuje:

  • 1× PAMPERS Active Baby 4 MAXI 36ks (8–14 kg) – jednorázové pleny
  • 2× PAMPERS Pants 4, 52ks (9–14kg) JUMBO Pack – plenkové kalhotky

Popis:

Dětské plenky Pampers Active Baby-Dry a plenkové kalhotky Pampers Pants nyní v jednom balení pro pocit sucha po celý den a celou noc! Kupujte balení Pampers „Den a noc“, ve kterém najdete plenkové kalhotky Pampers Pants pro neposedné děti a jejich denní aktivity, spolu s plenkami Pampers Active Baby-Dry poskytujícími pocit sucha po celou noc.

Plenkové kalhotky Pampers Pants poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu díky mikroperličkám, které absorbují až 30násobek své váhy a odvádějí vlhkost od pokožky. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se vašemu dítěti dokonale přizpůsobí. Mikropóry propouštějí vlhký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu. Plenkové kalhotky jsou vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna,* aby se vaše dítě cítilo pohodlně. Navíc se snadno přebalují: svlékněte je roztrhnutím na bocích a pak jednoduše natáhněte nové plenkové kalhotky.

Dětské plenky Pampers Active Baby-Dry – aby se vaše děťátko probouzelo stejně suché, jako když šlo večer spát. Aby dětem zajistila kvalitní spánek, má tato nová generace plenek Pampers tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky pro méně mokré zátěže mezi nožičkama** a až 12 hodin v suchu. Díky pružným upevňovacím páskům plenka pohodlně padne pro dokonalou ochranu proti protečení po celou noc. Rychleschnoucí vrstvy Fast Dry absorbují vlhkost a odvádí ji od pokožky dítěte. Plenka je navíc hebká jako bavlna*: povrchová vrstva, která je v kontaktu s pokožkou dítěte, je hebká a suchá pro kvalitní spánek po celou noc.

(*výrobek neobsahuje pravou bavlnu)

(**v porovnání s předchozími plenkami Pampers)

Výhody a benefity:

  • Plenkové kalhotky Pampers Pants a dětské plenky Pampers Active Baby-Dry nyní v jednom balení pro pocit sucha po celý den a celou noc
  • Až 12 hodin sucha v podobě plenkových kalhotek, které se snadno oblékají
  • Absorpční mikroperličky: Vnitřní vrstva s mikroperličkami, které absorbují vlhkost a odvádí ji daleko od pokožky až na 12 hodin
  • Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna,* aby se vaše dítě cítilo pohodlně
  • Pro rána stejně suchá jako noci
  • 4 absorpční kanálky: Pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost pro méně mokré zátěže mezi nožičkama (v porovnání s předchozími plenkami Pampers)
  • Rychleschnoucí vrstvy Fast Dry: Absorbují vlhkost a odvádí ji od pokožky dítěte

Složení:

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Varování:

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a / nebo uškrcení.

Hodnocení maminek

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader