PATRON Jídelní skládací židle pro děti Troll – modrá/motýl

PATRON Jídelní skládací židle pro děti Troll – modrá/motýl

Barva

nedostupné
cena: 2 690,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F013503 , EAN: 8591246023028

PATRON Jídelní skládací židle pro děti Troll – modrá/motýl

A je tu čas první lžičky a prvních pokusů o samostatné zápasy se lžičkou a miskou s obědem. Maminka ale může být v klidu, jsem jídelní židlička s omyvatelným povrchem. Mám úložný prostor na úschovu třeba vlhčených ubrousků či bryndáčku, který je k mému nákupu jako bonus. Lze mě polohovat jak do výšky, tak do pololehu. Se mnou bude vaše dítě brzy ovládat stolování na jedničku.

Dětská skládací jídelní židlička vybavená polohováním sedačky (3 polohy), výškovým nastavením sedačky (5 poloh) a polohováním podnožky (2 polohy). Vyniká jednoduchou obsluhou a údržbou.

Technické parametry:

  • celkový rozměr: 72 × 59,5 × 108 cm
  • složené: 97 × 59,5 × 40 cm
  • prostor pro dítě: 28 × 28 cm
  • nosnost: 20 kg
  • hmotnost: 9,5 kg

O značce PATRON:

Česká společnost PATRON Bohemia a.s. začala v oblasti výroby dětských kočárků s myšlenkou navázat na tradiční výrobu ryze českých kočárků na Mělníku v roce 1999. Dnes je společnost PATRON Bohemia a.s. největším českým výrobcem dětských kočárků. Vysoká kvalita výrobků, jejich bezpečnost a moderní design se stal samozřejmostí a velkou devízou proti konkurenci. Společnost získala řadu prestižních ocenění mezi nejdůležitější patří CZECH Stability Award v roce 2014.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader