PEARHEAD Krabička na vzpomínky modrá (2014)

PEARHEAD Krabička na vzpomínky modrá (2014)

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F002440 , EAN: 698904361039

PEARHEAD Krabička na vzpomínky modrá (2014)

Pearhead Krabička na vzpomínky modrá (2014)

Popis:

Krabička na vzpomínky Pearhead obsahuje unikátní sadu na otisk nožičky! Krabička na vzpomínky Pearhead vám umožní bezpečné a stylové uložení prvních botiček, pramínku vlasů, prvního zoubku, oblíbené hračky, blahopřání k narození dítěte a dalších pokladů, které budou připomínat dobu, když bylo vaše děťátko ještě malým miminkem.

Součástí balení je navíc unikátní sada na otisk nožičky. Po vytvoření otisku nožičky si krabičku ozdobíte otiskem a fotografií.

  • Prostorná krabička na vaše poklady
  • Obsahuje bezdotykový typ otisku
  • Dvě okénka k vložení otisku a fotografie
  • Knoflíkové zavírání chrání obsah před vysypáním
  • Barva: modrá, motiv autíčka
  • Rozměr: 26 × 32 × 12 cm

Pearhead sada pro vytvoření bezdotykového otisku nožičky je unikátní. Otisk se provádí přiložením nožičky přes blánu na speciální polštářek s otiskovací barvou. Tento typ otisku je ideální pro nejmenší miminka. Vytvoření otisku trvá pouze několik vteřin a nožička přitom zůstává zcela čistá a suchá. Pokud se otisk napoprvé nepodaří, lze navíc celý postup opakovat znovu na novou kartičku.

Kompletní sada výrobků s motivem autíčka tvoří originální dárek k narození dítěte, který bude novopečené mamince sloužit celý život!

Americká firma Pearhead si zakládá na kvalitě a originalitě svých produktů. Zaměřuje se na památeční předměty pro uchování vzpomínek na jedinečné okamžiky v životě spojené s narozením dítěte.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader