PEG-PÉREGO Podvozek Four Jet

PEG-PÉREGO Podvozek Four Jet

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F016135 , EAN: 8005475350515

PEG-PÉREGO Podvozek Four Jet

PEG-PÉREGO Podvozek Four Jet

Popis:

JEDNODUŠE ROZLOŽIT, VELMI JEDNODUŠE SLOŽIT Four se skládá jako deštník a může být složen se sportovní nástavbou nasazenou v jakémkoliv směru. Má dvě samostatné rukojeti pro snadnou manipulaci na které můžete zavěsit lehkou tašku (takže není nutno se ohybat pro uložení věcí do koše). Je velmi kompaktní a ve složeném stavu stojí samostatně. Díky centrálnímu madlu je snadno pojízdný i ve složeném stavu.

PEG PÉREGO G-MATIC – AŤ ŽIJE FLEXIBILITA Díky integrovanému G-Matic systému lze na podvozek jednoduchým klik systémem nasadit některou z koreb (Navetta Xl, Navetta PopUp), nebo autosedačku Primo Viaggio SL. Díky své šířce 51 cm je velmi agilní a vejde se i do těch nejužších prostor včetně výtahu. Podvozek je vyroben z hliníku, je lehký (pro zajištění volného pohybu) a pevný (k zajištění stability). Komfortní rukojeti jsou výškově nastavitelné. Protiskluzová zadní deska ulehčí překonávání drobných překážek (nájezd na chodník), nebo slouží jako stupátko pro kratší převoz druhého dítěte. Velký nákupní koš s reflexní páskou užitečnou při setmění.

JEDNODUCHÝ SYSTÉM POHYBU: MÉNĚ ÚSILÍ, VÍCE ZÁBAVY

Inovativní Peg Pérego suspenzní kola s 12 kuličkovými ložisky umožňují 360° agilitu. To je dokonalá manévrovatelnost a o 30% méně usilí v porovnání s běžnými kočárky. Přední otočná kola jsou uzamytelná, zadní mají centrální brzdu.

Všechny výrobky Peg Pérego jsou vyrobeny v Itálii. Každý krok ve výrobním procesu, od návrhu až po výrobu, provádí pouze a jenom Peg Pérego.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader