Loading
Loading

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

skladem
Běžná cena: 549,00 Kč
Akční cena: 509,00 Kč

Kód: perlan4613 , EAN: 8595241722016 , Značka: Perlan

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

PERVIN/PERLAN 200ks (42x48cm)

Pervin/Perlan byl konce 70. let minulého století primárně pro použití ve zdravotnictví vyvinut, proto nepřekvapí, že i dnes polovina veškeré výroby Pervinu/Perlanu právě do zdravotnictví směřuje. Pro zdravotnické účely se jako ideální, v rámci poměru cena/kvalita, stala gramáž 45 g/m2.

Pervin/Perlan se pro zdravotnictví vyrábí jak v klasické verzi bez perforace což je tento výrobek, tak ve verzi WP s nepropustnou vrstvou poddajného laminátu, který je umístěn na rubu textilie. Pervin/Perlan a Pervin/Perlan WP má atest pro přímý styk s pokožkou a má certifikát CE.

Pro zdravotnictví se Pervin/Perlan vyrábí ve velmi široké škále rozměrů a výrobků. Používá se nejčastěji jako různé hygienické podložky pod pacienty, utěrky, ručníky, bryndáky, předložky, žínky atd. Kromě verze s nepropustnou úpravou se pro zdravotnictví vyrábí i v rolovaném provedení.

Netkané textilie v poslední době v našem životě stále více nahrazují klasické textilie ve všech odvětvích, kde se klade velký důraz na hygienickou nezávadnost a snadnou ekologickou likvidaci. Hlavními přednostmi netkané textilie Pervin/Perlan jsou:

Vlastnosti:

  • vysoká užitná hodnota
  • nízká cena
  • hygienická nezávadnost
  • příjemný omak
  • pevnost a odolnost proti oděru
  • mimořádná savost (cca 10-ti násobek vlastní hmotnosti)
  • při použití na filtraci rychlá průtočnost a vysoká čistota výstupního média

Balení obsahuje: 200 kusů o rozměrech 0,42 × 0,48 m

Detailní informace:

Perlan je netkaná textilie s **atestem pro styk s dětskou pokožkou*. Je hojně využíván v českém zdravotnictví. Aniž by se poškodil, lze jej prát v pračce. Až jej nebudete potřebovat pro mytí dětské pokožy (nebo jako utěrku, bryndák, podložku či ručník), můžete jej využít jako velmi savý hadřík na mytí nádobí nebo oken. Perlan je snadno ekologicky odbouratelný, takže jej po použití vyhoďte třeba na kompost, během několika týdnů se rozloží.

Vyrobte si čerstvé domácí vlhčené ubrousky! Stačí přidat do vody pár kapek dětského oleje, na chvíli namočit kousek Perlanu a ubrousky jsou na světě.

Anonymní uživatel

Za dobrou cenu

Pro miminka i do domácnosti
Anonymní uživatel

vyborna vec na detsky zadecek, z tohoto baleni udelam 1200 ubrousku a pak namacim do vody. je uzasne jemnoucky.

Anonymní uživatel

vyjde rozhodně levněji než kdejaké vlhčené ubrousky a navíc neobsahuje nic závadného, co by miminku ublížilo.

bez přidané chemie
Lenka

doporučuji

lze použít na dětský zadeček pouze s vodou - žádná chemie plně rozložitelný

zdroj dat: heureka.cz

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader