PETITE&MARS Panenka plyšová Max 0m+, 35 cm

Kód výrobku: F172317 Dodavatelský kód: 620521

Běžná cena

269 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PETITE&MARS Panenka plyšová Max 0m+, 35 cm

Značka:

Nejlepší kamarád vždy s tebou!

Nezbedný malý Max je za každou vylomeninu! Rád si hraje a vymýšlí nová šibalství. Má velmi rád dinosaury a svou oblíbenou stegosauří kapuci má na hlavě skoro pořád. Nikdy s ním není nuda, miluje chodit na výlety a tajně vyjídat maliny z babiččiny zahrady. Ale velmi rád se i přitulí a užívá si lenošení v posteli.

Max je z velmi příjemného materiálu v oblečení s propracovanými detaily. Pokud se ušpiní, jednoduše jej můžete ručně vyprat na 30°. U dětí podporuje představivost a fantazii a díky různým tvarům a texturám rozvíjí kognitivní schopnosti.

Je lehký, proto jej bez problémů udrží i nejmenší ručičky a můžete jej vzít na všechny výlety. Max má i svoji kamarádku Sophie, která na jeho lumpárny raději vždy dohlíží.

Vlastnosti:

  • Lehoučká panenka, vhodná již od narození
  • Rozvíjí schopnosti děťátka a dětskou fantazii
  • Dodává pocit bezpečí
  • Materiál: panenka: 100% polyester, šaty: 100% bavlna
  • Velikost: 14 × 34 cm
  • Lze ji prát ručně na 30°

Petite&Mars panenky jsme se rozhodli posadit do ekologických krabiček s hravým využitím. Na zadní straně každé krabičky je set doplňků, které se z krabičky dají jednoduše vyloupnout a zábava může začít. Max pomocí dalekohledu lokalizuje nejbližšího dinosaura a pomocí vysílačky podá hlášení o jeho poloze. Ponořte se do světa fantazie a využijte krásné balení panenek naplno.

Značka:
Petite&Mars
Věk
od narození
Materiál
látka