Loading
Loading

Philips AVENT Šidítko Ultrasoft Obrázek 6-18m modré, 1 ks

Philips AVENT Šidítko Ultrasoft Obrázek 6-18m modré, 1 ks

Varianty

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 142,00 Kč

Kód: F156341 , Dodavatelský kód: 904700m , EAN: 8710103904700 , Značka: Philips Avent

Philips AVENT Šidítko Ultrasoft Obrázek 6-18m modré, 1 ks

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí.

Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort. Tato šidítka mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem.

Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy. Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry.

Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.

Vlastnosti:

  • 6–18 měsíců
  • silikonové
  • dejte dítěti to nejlepší
  • bez BPA
  • Kotouč FlexiFit pro méně otlaků na kůži a podrážděné pokožky.

Sterilizační / transportní krabička umožňují sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a nosit sebou.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader