PLAN TOYS Můj první fotoaparát

PLAN TOYS Můj první fotoaparát

PLAN TOYS Můj první fotoaparát

skladem
Běžná cena: 329,00 Kč
Akční cena: 305,90 Kč

Kód: F004299 , EAN: 8854740056337

Plan Toys Můj první fotoaparát

Popis:

Udělejte obrázky perfektních výhledů z vašeho okolí s tímto fotoaparátem! Zaostřete, soustřeďte se, stiskněte fotoaparát a podívejte se na různé obrázky skrz čočku kaleidoskopu. Vhodné pro děti od 18 měsíců. PLAN TOYS

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Aneta

Nádherná hračka pro dítě. Foťák je krásně zpracovaný, má funkce jako u opravdového fotoaparátu, takže si bude prcek připadat jako skutečný profík. :)

Krásné provedení Mačkací spoušť Objektivem lze pohybovat jako u skutečného foťáku Sklíčko v objektivu dělá krásné efekty Krásné syté barvy
Nevím o ničem
Anonymní uživatel

Zakoupila jsem na základě doporučujících recenzí a jsem naprosto spokojená. Spoušť se dá zmáčknout. V hledáčku se objeví zajímavý "obraz" zkoumaného předmětu. Myslím, že děti určitě zaujme. navíc prov

ekologická výroba krásný design precizní zpracování hezké netoxické barvy

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader