Loading
Loading

PLAN TOYS Opičí bowling

PLAN TOYS Opičí bowling

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F023484 , Dodavatelský kód: PT5653 , EAN: 8854740056535 , Značka: Plan Toys

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

PLAN TOYS Opičí bowling

Tato hra obsahuje 5 srandovních opičích kuželek a opičí míček. Shoďte co nejvíce kuželek, abyste vyhráli!

Rozměry a specifikace:

  • Rozměry: 3,6 × 6,8 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let.

PLAN TOYS:

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Tento výrobek jsme pro vás otestovali. Podívejte se >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

PLAN TOYS Opičí bowling

Opičí bowling mě okamžitě nadchnul. V první řadě celou rodinu pobavil název, který hned od začátku značil, že půjde o něco jedinečného a zábavného. Oceňuji, že je hračka vyrobena ze dřeva, i když na druhou stranu musí člověk dávat pozor, protože dostat ránu do nohy dřevěným míčkem poměrně bolí. Moc se mi také líbí, že mají kuželky rozdílně barevné proužky, takže se dítě může pomocí zábavné hry naučit základní barvy. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader